Jak jutro do i przez WARSZAWE?

Jak jutro do i przez WARSZAWE?

01 Lut 2008, 16:01

Jutro wybieram sie na Śląsk i muszę zachaczyć o warszawę w sprawach biznesowych, o 10.30 mam spotkanie. I mam pewien dylemat co do wjazdu do warszawy. Podobno blokada warszawy przez kierowców ciężarówek została przeniesiona na jutro:-(. Nie orientuje się ktoś czy się odbędzie, ewentualnie o której godzinie? Głownie chodzi mi o traę S7/E77 od strony Płońska. Niechciał bym utknąć w korku i spóźnić się na spotkanie.
Proszę o pomoc, ewentualnie o jakieś rady.
Pozdrawiam!
Bolo1989
Aktywny

Miejscowość: Mazowieckie

Re: Jak jutro do i przez WARSZAWE??????????????????

01 Lut 2008, 19:04

Sytuacja na granicy poprawiła się, więc na razie nie blokujemy miast i dróg. Ale wciąż czekamy na gwarancje - ogłosił Ogólnopolski Związek Pracodawców Transportu Drogowego. Decyzję w sprawie blokad odłożono na czas nieokreślony.

Przewoźnicy postanowili, że ze względu na poprawę sytuacji na wschodniej nie zablokują dróg w kraju - poinformował przewodniczący Ogólnopolskiego Związku Pracodawców Transportu Drogowego Bolesław Milewski.
Pozdrawiam,
Artek
ArteK
Forum Samochodowe

Zdjęcia: 10186
Miejscowość: Warszawa
Prawo jazdy od: 12 12 1996
Przebieg/rok: 23tys. km
Auto: Toyota Yaris, Grand Voyager
Silnik: 1.3 VVTi, 3.3 V6
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2008

01 Lut 2008, 23:51

Trochę mnie uspokoiłeś. Dzięki!
Golf IV GTI 1.8 TURBO
Nissan Terrano II 2.7 TDI
BMW 328
Bolo1989
Aktywny

02 Lut 2008, 18:03

Zadnych blokad niebyło, przejechałem bez problemu, szybciej niż zwykle, poza kilkoma wypadkami na 7 było spokojnie. Pozdrawiam i dzięki za pomoc.
Golf IV GTI 1.8 TURBO
Nissan Terrano II 2.7 TDI
BMW 328
Bolo1989
Aktywny

Re: Jak jutro do i przez WARSZAWE?

07 Cze 2008, 14:07

Pewnie trochę po czasie ta odpowiedź - podpowiedź ale ...
Unikajcie jutro (i dziś pewnie) trasy z Warszawy na Lublin przez miejscowość Zakręt. Parę kilometrów dalej na kierunku na Lublin jest miejscowość Guraszka - a tam wiele osób, które przyjechały / przyjadą na Piknik Lotniczy.
na drodze może być niebezpiecznie !!!
Ryszard ST
Nowicjusz

Miejscowość: Warszawa
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Wyższe ubezpieczenie OC, podwyżki dla kierowców Wyższe ubezpieczenie OC, podwyżki dla kierowców
    Drastyczna podwyżka ubezpieczeń OC jaka miała miejsce w ostatnim czasie to bardzo mocny cios wymierzony w kierowców którzy płacą i tak już wysokie składki obowiązkowego ubezpieczenia za swoje samochody. Cena ...
    Przyciemniane szyby w samochodzie - przepisy i normy, a komfort Przyciemniane szyby w samochodzie - przepisy i normy, a komfort
    Kierowcy często poszukują rozwiązań, które zwiększą komfort użytkowania samochodu. Na rynku dostępny jest szeroki wachlarz możliwości, pozwalających na modyfikację samochodu. Jedną z możliwości, po którą sięgają ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006