Jak myć, czym swój samochód ???

Jak myć, czym swój samochód ???

17 Maj 2008, 16:17

Mam pytanie. Czym myjecie swoje samochody?? Jakich używacie chemi do tego ?? Szampony, mieszanki jakieś ??? Jak myjecie, od czego zaczynacie mycie ???
Lucas_21
Nowicjusz

Miejscowość: Polski

Re: Jak myć, czym swój samochód ???

17 Maj 2008, 21:42

Ja robię tak: najpierw samą wodą spłukać, by nawilżyć ten cały brud itd, następnie woda z płynem (szampon do mycia auta firmy K2), zaczynam oczywiście od dachu na progach kończywszy. a później znowu samą wodą, by spłukać cały płyn. Po wyschnięciu polerka, i jest picuś :)
GDYBY PRZEDNI NAPĘD BYŁ LEPSZY TO CHODZILIBYŚMY NA RĘKACH :)
Bryann
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

Miejscowość: Jawor
Auto: Nie mam

Re: Jak myć, czym swój samochód ???

18 Maj 2008, 11:28

No to podobnie jak ja :) Też szampon, ale jakiejś nieznanej firmy :) Ostatnio odkryłem, że jak ściagnę wodę z karoserji to nie ma zacieków :) Zawsze jak umyłem postawiłem auto do cienia to zawsze jakieś zacieki, a tak nic :) Wystraczyło zużytą wycieraczką zużytą :D ściagnąć wode.
Lucas_21
Nowicjusz

Miejscowość: Polski
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Wyższe ubezpieczenie OC, podwyżki dla kierowców Wyższe ubezpieczenie OC, podwyżki dla kierowców
    Drastyczna podwyżka ubezpieczeń OC jaka miała miejsce w ostatnim czasie to bardzo mocny cios wymierzony w kierowców którzy płacą i tak już wysokie składki obowiązkowego ubezpieczenia za swoje samochody. Cena ...
    Jak podłączyć kable rozruchowe do akumulatora? Jak podłączyć kable rozruchowe do akumulatora?
    Zima to najtrudniejsza pora roku dla naszego samochodu szczególnie jeżeli trzymamy go pod tzw. chmurką. Co zrobić jeżeli nie uda nam się uruchomić auta przy pomocy własnego źródła prądu jakim jest akumulator? ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Sharan, wnętrze
      VW TOURAN CZARNY MAT
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Ford Focus II, Bestia
      Wyścigi na motorach na 1-8 mili