JAK NAJSZYBSZE AUTO W CENIE DO 20 TYS

12 Maj 2014, 21:30

tak clk typowa kanapa mercedesy są wygodne bywają szybkie ale podejrzewam że tylko amg mogą dać radość z jazdy :)
focus hm w tej wersji odpada słaby mocniejszy osiągi ok ale kto chciałby wybulić 20k na sportowe auto które wygląda jak traktor sąsiada z tdci? :P zbyt pospolity ZDECYDOWANY ODSTRZAŁ
czekam na dalsze propozycję bo widzę że pojawiają się auta o których nawet nie pomyślałem takie jak alfa GT jaguar (miodzio ale to może jak się dzieci dorobię ;)) i ten lexus o którym pierwszy raz w życiu słyszałem/widziałem choć nie w moim stylu to propozycja miodna :)
nadal alfa GT i bmw e46 3.0 na prowadzeniu ku alfie serce bo piękna za bmw przemawia jednak troszeczkę rozsądek :) jutro jadę oglądać alfę więc zdam relację :)
thunder666
Nowicjusz
 
Posty: 15
Prawo jazdy: 20 05 2006
Przebieg/rok: >50tys. km
Auto: Mitsubishi Lancer 94R
Silnik: 1.8 140KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1994

12 Maj 2014, 21:58

Dziwne dziwadła ode mnie:
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
Klasyk:
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]

Oklepane ale fajne:
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]

i jakbyś miał do dołożenia to:
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
wojtek70
Nowicjusz
 
Posty: 37
Prawo jazdy: 16 02 1927
Przebieg/rok: 12tys. km
Auto: bugatti
Silnik: 1.8
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: MPV
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1928

12 Maj 2014, 23:05

thunder666 napisał(a): i ten lexus o którym pierwszy raz w życiu słyszałem/widziałem choć nie w moim stylu to propozycja miodna :)


Zaletą tego lexa jest to że po 2latach nic na nim nie stracisz bo ceny już tylko rosną, serwisowanie wyjdzie połowę tego co alfa, silnik V8 jeden z najoszczędniejszych w klasie (mniej spali od alfy)...
Poziom psucia sie zerowy...
No i jeszcze podzespoły takie jak dyfer, półośki, silnik (seryjnie zakuty) wszystko jest z auta wyścigowego więc naprawdę dużo może wytrzymać.
Łatwo można dokupić szperę założyć fajny gwincik i jest gitara... :)
szybki
Moderator - Tuning
 
Posty: 10325
Prawo jazdy: 19 07 1994
Auto: Toyota
Paliwo: Benzyna
Typ: Sport/Coupe

12 Maj 2014, 23:27

thunder666 tego swojego miodzia to sie dorobisz w uszach, jak dalej bedziesz tak wybrzydzal, budzet gowniany a wymagania jak za conajmniej 50k.zejdz na ziemie. szybki: myslisz ze typ majac max 20k na auto bedzie w nim cos modzil ponad tuning z alegro? daj spokoj:)
dominik89
Aktywny
Awatar użytkownika
 
Posty: 320
Zdjęcia: 4
Miejscowość: Liverpool
Auto: bmw
Paliwo: Benzyna
Typ: Sport/Coupe
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2009

13 Maj 2014, 00:52

@dominik89: uważasz że każdy kto ma 20k na auto będzie musiał wcinać używane bułki przez kwartał jak wyda 21k?
HighwayStar
Początkujący
 
Posty: 55
Auto: Adidas

13 Maj 2014, 16:04

ooo widzę że wśród konkretnych i rzeczowych odpowiedzi znalazł się jeden inny :P
który uciekł za granicę i teraz na swoich rodaków mówi "polaczki" i cieszy się bo pastując buty angolowi albo zmywając gary zarobi 600funtów. PROSIŁEM O PROPOZYCJĘ AUT A NIE GŁUPIE KOMENTARZE.
Crossfire tragedia z wyglądu oczywiście jak dla mnie odpada
pontiac ciekawy ciekawy warto się rozejrzeć i sprawdzić osiągi :) podejrzewam że wybór mocno ograniczony ;)
3000GT szukałem i szukam nadal godnego zainteresowania egzemplarza (marzenie z dzieciństwa)
sunny toś pojechał chyba najlepsze osiągi z wszystkich mi tu przedstawionych wielki plus aczkolwiek raczej nie takiego auta szukam trochę zbyt pospolite z wyglądu
maserati kto by nie chciał :) piękne na pewno szybkie ale nie szukam aż takiego youngtimera
leon ciekawy szybki nie do końca w moim guście
bmw 850 ehhh cudo :) cena jak cena natychmiast kupić auta nie muszę więc dozbierać można ale doskonale wiem ile kosztuje cokolwiek do tej bmki ceny poprostu miażdżą więc niestety nie :(
Po obejrzeniu alfy GT muszę stwierdzić że autko CUDOWNE niestety oglądany przezemnie egzemparz pozostawiał wiele do życzenia ... mechanika , zawias, elektronika git ale autko coś mocno bite był oprócz dachu i prawych drzwi całe lakierowane. Sprzedający przez telefon puścił cene momentalnie spuścił cene o 1000 bo stwierdził że nie idzie a po obejrzeniu auta i jak stwierdziłem że nie biorę to puścił jeszcze 2500 i z 21.500 zrobiło się 18000 takie ma parcie na sprzedaż :P więc pozostaje przyczaić się na inny egzemplarz bmw e46 nie muszę oglądać kumpel ma tą wersje i wiem jak jezdzi :) z subaru imprezy rezygnuje a szkoda bo to bardzo fajne auto niestety znalezienie przyzwoitego ( nie mówię o idealnym bo takich nie ma) to już chyba cud tak jak pisałem dobry wrx to ok 35 tys więc mnie nie stać
thunder666
Nowicjusz
 
Posty: 15
Prawo jazdy: 20 05 2006
Przebieg/rok: >50tys. km
Auto: Mitsubishi Lancer 94R
Silnik: 1.8 140KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1994

13 Maj 2014, 18:09

Dodać warto, że subaraki wrx/sti itp. bardzo drogie w utrzymaniu są.

Na przykładzie tych oględzin widzisz jak z alfami jest... nikt nie chce tego syfu i jakbyś położył 16 to facet jeszcze lodzika by Ci strzelił na miejscu.
Potrzebujesz czegokolwiek z E36 328i coupe mpakiet - dużo "rarytasów" - pisz na pw,
jiGsaw
Forumowicz VIP
Awatar użytkownika
 
Posty: 5044
Miejscowość: Rumia
Auto: BMW

13 Maj 2014, 18:32

Jak dla mnie sunny to całkiem ciekawy zakup, bo:
1) poł budżetu wydasz
2) każdego objedziesz i będziesz patrzył jak ludziom opada kopara
3) ja myślę że niepozorne auta są fajniejsze

E46 to auto fajne, naprawdę wspaniałe, ale ma jeden minus: nie jesteś oryginalny i się nie wyróżniasz
wojtek70
Nowicjusz
 
Posty: 37
Prawo jazdy: 16 02 1927
Przebieg/rok: 12tys. km
Auto: bugatti
Silnik: 1.8
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: MPV
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1928

13 Maj 2014, 19:03

za lodzika podziękuję ale akurat ta alfa była warta tyl ile ważyła :P
no tak subaryna trochę kosztuję w utrzymaniu ale auto pod względem osiągów prowadzenia w tej cenie nie ma sobie chyba równych e46 fakt oryginalne nie jest ale jezdzi bardzo dobrze paliwa nie liczę , dobry mechanik ją ogarnie bez rzadnego problemu subaru już rzadko który
sunny super sprzęt no ale jednak nie nie ma w sobie tego "czegoś"
Podejrzewam że decyzja padnie między alfa GT a bmw e46 3.0
no chyba że ktoś rzuci jakieś auto które porwie moje serce :)
thunder666
Nowicjusz
 
Posty: 15
Prawo jazdy: 20 05 2006
Przebieg/rok: >50tys. km
Auto: Mitsubishi Lancer 94R
Silnik: 1.8 140KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1994

13 Maj 2014, 19:35

Spójrz na Peugeot 406 Coupe V6 3.0, może Ci się spodoba. Tani serwis i części, dobrze znosi gaz. Wyprodukowano mniej niż 110k egzemplarzy więc nie jest często spotykany.

Przykładowe linki.
[link do oferty na Olx wygasł]
[link do oferty na Olx wygasł]
[link do oferty na Olx wygasł]
HighwayStar
Początkujący
 
Posty: 55
Auto: Adidas

13 Maj 2014, 19:40

wrx akurat nie robi szalu, co innego sti :)
Potrzebujesz czegokolwiek z E36 328i coupe mpakiet - dużo "rarytasów" - pisz na pw,
jiGsaw
Forumowicz VIP
Awatar użytkownika
 
Posty: 5044
Miejscowość: Rumia
Auto: BMW

13 Maj 2014, 20:06

406 bardzo ładne auto nie ma co dyskutować ale porównując osiągi do e46 i alfy gt lipa ;)
i jak widać stało się ofiarą wiejskich playboyów :P ładne i szybkie ale nie bardzo szybkie jak w/w więc nie :)
oj tam wrx już konkret lata no ale sti miażdży w serii 99% aut :)
thunder666
Nowicjusz
 
Posty: 15
Prawo jazdy: 20 05 2006
Przebieg/rok: >50tys. km
Auto: Mitsubishi Lancer 94R
Silnik: 1.8 140KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1994

13 Maj 2014, 20:24

no to dalej:

[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
[link do oferty na Allegro wygasł]
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
wojtek70
Nowicjusz
 
Posty: 37
Prawo jazdy: 16 02 1927
Przebieg/rok: 12tys. km
Auto: bugatti
Silnik: 1.8
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: MPV
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1928

13 Maj 2014, 20:45

wrx lata na poziomie e46 328i.
Potrzebujesz czegokolwiek z E36 328i coupe mpakiet - dużo "rarytasów" - pisz na pw,
jiGsaw
Forumowicz VIP
Awatar użytkownika
 
Posty: 5044
Miejscowość: Rumia
Auto: BMW

13 Maj 2014, 20:50

Wojtek70 mam nadzieję że to są linki przykładowe zwłaszcza ten charger nie dość że cena niska to to auto to nie ten budżet i na dodatek automatyczna skrzynia biegów przez co nie masz za dużo zabawy z tym silnikiem.
Nowe Fotki Mojego Auta są w tym temacie
fiat-seicento-900-krzycha-vt94145.htm
Krzychu
Stały forumowicz
Awatar użytkownika
 
Posty: 4854
Auto: VW POLO 6R
Silnik: 1.2 TDI CR 75 KM
Paliwo: Diesel
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2010