Jak naprawić lekką stłuczkę??

16 Kwi 2012, 20:08

Bardzo proszę o rady jak naprawić drobną stłuczkę. Zależy mi bardzo, żeby wszystko było w porządku i wyglądało jak nowe. Nie mam niestety sam żadnej wiedzy co z tym zrobić.
Mianowicie:
Samochód to Peugeot 406 kombi.

Przede wszystkim ubita jest szybka lewego światła cofania (w klapie). Wymiana światła, to podobno koszt ponad 200zł, a sama szkoda jest o wiele mniejsza. Czy jest na to jakieś lepsze rozwiązanie?

Po drugie pod światłem cofania, już nie w klapie, odstaje nieznacznie kawałek karoserii. W przerwie widać pęknięcie równoległe do krawędzi.

Po trzecie, przerwa między klapą a bryłą samochodu ze strony stłuczki jest bardzo nieznacznie większa. Nie wiem nawet czy się tym przejmować. Pewnie też nie jest to do skorygowania prosto.

Zdjęcie

Zwłaszcza nie wiem co zrobić z szybką światła i tym pęknięciem. Czy potraficie mi coś poradzić?

Dodatkowo przydatne byłyby jakieś namiary gdzie to wykonać sensownie w Warszawie, najchętniej w okolicy Arkadii, lub ogólnie Bielany, Żoliborz i okolice.
Z góry dziękuję i pozdrawiam!
jkbsdr
Obserwowany
 
Posty: 1
Prawo jazdy: 01 01 2001
Auto: Peugeot 406

27 Maj 2012, 16:36

Nie jest tak źle, ale ja bym to i tak od razu dał do naprawy 8) A co do polecacia warsztatu, to w Warszawie dobry serwis blacharsko-lakierniczy znajdziesz na Bródnie. Mówię o Naprawach-Nadwozi z liwskiej 2.
franzz
Nowicjusz
Awatar użytkownika
 
Posty: 23
Miejscowość: Warszawa
Prawo jazdy: 01 01 2001
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    BMW w leasingu – o czym warto pamiętać?
    Luksusowe modele BMW cieszą się dużym zainteresowaniem zwłaszcza wśród przedsiębiorców. Korzystne rozwiązanie stanowi szczególnie BMW leasing. Na co zwrócić uwagę, decydując się na tę formę finansowania? ...
    Audi RS 5 Cabriolet - dostępny w polskich salonach
    Audi RS 5 Cabriolet miało swoją polską premierę na targach Poznań Motor Show 2013. Teraz, ten sportowy i bardzo elegancki model jest dostępny w salonach sprzedaży Audi na terenie całego kraju. Nowe dynamiczne Audi kosztuje ...