Jak podłączyc kabel do radia?

Jak podłączyc kabel do radia?

16 Cze 2010, 22:07

Witam
Chciałem podłączyć radio i pojawił się problem. Kabel koloru żółtego nie jest nigdzie podłączony. Istnieje możliwość podłączenia go w kilka miejsc(wszystko widać na zdjęciach).
Image
Image
Image
Wierze w kompetencje użytkowników i w to, iż ktoś objaśni jak sprawdzić, w którym miejscu powinien, być przykręcony ten kabel. :grin:
Samochód to ford Mondeo Mk I
Zold
Nowicjusz

Miejscowość: łowicz

Re: Jak podłączyc kabel do radia?

17 Cze 2010, 09:23

Nie wiem czy dobrze rozumuje ale chyba zależy Ci żeby radio się uruchamiało po przekręceniu kluczyka jeśli tak to poszukaj kabla na którym pojawia się napięcie po przekręceniu kluczyka i tam go wepnij. Ale przyznaje, że 100% pewności nie mam.
PrezesArtek
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

Miejscowość: Sosnowiec
Auto: Nissan Primera WP11-144
Silnik: QG18DE
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999

Re: Jak podłączyc kabel do radia?

18 Cze 2010, 22:19

Ok problem rozwiązany, kabel trzeba było podłączyć w kostce do miejsca, w którym po wyjęci kluczyka jest prąd.
Mam jeszcze problem. Jaka jest potrzebna kostka aby podłączyć to radio?
Image Image
Do takich kostek
Image
Zold
Nowicjusz

Miejscowość: łowicz
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Droga od koncepcji do samochodu Droga od koncepcji do samochodu
    Gdy samochód zjeżdża z linii produkcyjnej, jest w nim już zawarty efekt wysiłku wielu osób. Stworzenie nowego modelu to długi i kompleksowy proces, na który składają się lata doświadczenia zebrane przy ...
    Nissan Micra K14 - nowy model już w produkcji Nissan Micra K14 - nowy model już w produkcji
    Kilka dni temu uruchomiono produkcję zupełnie nowego Nissana Micra i pierwsze egzemplarze już opuściły linię montażową. Końcowe kontrole potwierdziły najwyższą jakość wykończenia pojazdów. Dostawy do dealerów ...

•  
    • Warto przeczytać
    • A&W Designer des Jahres 2013
      Hostessy, BMW 328i Cabrio
      Nysa 501 TOWOS, 1963 rok
      ZŁOMOWANIE SAMOCHODÓW, AUTO ZŁOM, KASACJA POJAZDÓW, SKUP AUT FOT. 11