Jak podłączyc kabel do radia?

Jak podłączyc kabel do radia?

16 Cze 2010, 22:07

Witam
Chciałem podłączyć radio i pojawił się problem. Kabel koloru żółtego nie jest nigdzie podłączony. Istnieje możliwość podłączenia go w kilka miejsc(wszystko widać na zdjęciach).
Image
Image
Image
Wierze w kompetencje użytkowników i w to, iż ktoś objaśni jak sprawdzić, w którym miejscu powinien, być przykręcony ten kabel. :grin:
Samochód to ford Mondeo Mk I
Zold
Nowicjusz

Miejscowość: łowicz

Re: Jak podłączyc kabel do radia?

17 Cze 2010, 09:23

Nie wiem czy dobrze rozumuje ale chyba zależy Ci żeby radio się uruchamiało po przekręceniu kluczyka jeśli tak to poszukaj kabla na którym pojawia się napięcie po przekręceniu kluczyka i tam go wepnij. Ale przyznaje, że 100% pewności nie mam.
PrezesArtek
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

Miejscowość: Sosnowiec
Auto: Nissan Primera WP11-144
Silnik: QG18DE
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999

Re: Jak podłączyc kabel do radia?

18 Cze 2010, 22:19

Ok problem rozwiązany, kabel trzeba było podłączyć w kostce do miejsca, w którym po wyjęci kluczyka jest prąd.
Mam jeszcze problem. Jaka jest potrzebna kostka aby podłączyć to radio?
Image Image
Do takich kostek
Image
Zold
Nowicjusz

Miejscowość: łowicz
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Nie daj się przekręcić Nie daj się przekręcić
    Czy wiesz o tym, że kupując samochód sprowadzany z zagranicy, możesz żądać od sprzedawcy certyfikatu z ostatniej kontroli pojazdu wykonanej w kraju pochodzenia samochodu z informacją o jego przebiegu.
    Lexus IS Sriracha Red ze złocistymi płatkami Lexus IS Sriracha Red ze złocistymi płatkami
    Z okazji amerykańskiej premiery nowej wersji sedana IS, Lexus przygotował wyjątkowo pikantną stylizację tego modelu, w żartobliwy sposób nawiązującą do jednej z najostrzejszych odmian sosu chili. Auto prezentowane ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006