Jak podłączyć radio + głośniki + wzmacniacz?

Jak podłączyć radio + głośniki + wzmacniacz?

23 Maj 2010, 20:36

Witam :mrgreen:

Posiadam taki o to stary wzmacniacz wymontowany z innego auta.
http://zapodaj.net/83b08c43eade.jpg.html
http://zapodaj.net/f8a8a6a643de.jpg.html
Blaupunkt BQA 120 4x30W.

Chce zakupić taki zestaw kabli.
[link wygasł]
Czy to wystarczy :?:

Na razie mam radio już podłączone 4x35W, mam dwa głośniki w przednich drzwiach JBL 180W, a z tyłu chce podpiąć dwa głośniki Pioneer 160W, mam tylko kable puszczone z radia na tył.

Aha dodam jeszcze, że ten wzmacniacz był podłączony wcześniej do equalizera oraz były podłączone do niego jakieś pudełka Magnata, ale nie wiem co to było.

I teraz pytanie: Jak to wszystko złączyć w całość :?:

Dziękuję :smile:
SbaRRo®
sbarro
Nowicjusz

Miejscowość: Terytorium 0-12

Re: Jak podłączyć radio + głośniki + wzmacniacz?

24 Maj 2010, 11:59

A nie zauważyłeś, że na wzmacniaczu są całkiem inne wtyczki niż na kablach które wybrałeś. Z zasilaniem i głośnikami nie ma chyba problemu żeby podłączyć ale gorzej z wejściem sygnału może być tak, że L-R R-R L-F R-F to + do których trzeba podłączyć kable od głośnikowe od radia a te złączki pomiędzy nimi to - ale to tylko taka teoria na szybko możesz spróbować ale nie wiem czy zadziała. Podaj jaki to wzmacniacz?
PrezesArtek
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

Miejscowość: Sosnowiec
Auto: Nissan Primera WP11-144
Silnik: QG18DE
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999

24 Maj 2010, 14:56

Wiem, że są inne i dlatego zadałem pytanie "czy to wystarczy?", tylko skąd wezmę takie wtyczki jak są tylko takie na allegro?
pod zdjeciami masz nazwe wzmacniacza ;]

Image
SbaRRo®
sbarro
Nowicjusz

Miejscowość: Terytorium 0-12

26 Maj 2010, 19:19

O gotowym komplecie to raczej zapomnij najprędzej lutownica w rękę i lutowanie wtyczek każdej z osobna.
PrezesArtek
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

Miejscowość: Sosnowiec
Auto: Nissan Primera WP11-144
Silnik: QG18DE
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Odśnieżarka? Zachowaj bezpieczny odstęp! Odśnieżarka? Zachowaj bezpieczny odstęp!
    Niskie temperatury i opady śniegu powodują, że na ulicach często pojawiają się odśnieżarki i posypywarki. Chociaż nie są pojazdami uprzywilejowanymi, zachowanie pewnych środków ostrożności przez innych uczestników ...
    Skoda z silnikiem umieszczonym z tyłu - 25lat od zakończenia produkcji Skoda z silnikiem umieszczonym z tyłu - 25lat od zakończenia produkcji
    W sierpniu 1990 roku linię montażową zakładu w Kvasinach opuściła ostatnia seryjna ŠKODA z silnikiem umieszczonym z tyłu. Był to egzemplarz modelu Rapid (Š747) – stanowiącego atrakcyjną odmianę coupe niezwykle ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Sharan, wnętrze
      VW TOURAN CZARNY MAT
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Ford Focus II, Bestia
      Wyścigi na motorach na 1-8 mili