Jak podłączyć radio + głośniki + wzmacniacz?

Jak podłączyć radio + głośniki + wzmacniacz?

23 Maj 2010, 20:36

Witam :mrgreen:

Posiadam taki o to stary wzmacniacz wymontowany z innego auta.
http://zapodaj.net/83b08c43eade.jpg.html
http://zapodaj.net/f8a8a6a643de.jpg.html
Blaupunkt BQA 120 4x30W.

Chce zakupić taki zestaw kabli.
[link wygasł]
Czy to wystarczy :?:

Na razie mam radio już podłączone 4x35W, mam dwa głośniki w przednich drzwiach JBL 180W, a z tyłu chce podpiąć dwa głośniki Pioneer 160W, mam tylko kable puszczone z radia na tył.

Aha dodam jeszcze, że ten wzmacniacz był podłączony wcześniej do equalizera oraz były podłączone do niego jakieś pudełka Magnata, ale nie wiem co to było.

I teraz pytanie: Jak to wszystko złączyć w całość :?:

Dziękuję :smile:
SbaRRo®
sbarro
Nowicjusz

Miejscowość: Terytorium 0-12

Re: Jak podłączyć radio + głośniki + wzmacniacz?

24 Maj 2010, 11:59

A nie zauważyłeś, że na wzmacniaczu są całkiem inne wtyczki niż na kablach które wybrałeś. Z zasilaniem i głośnikami nie ma chyba problemu żeby podłączyć ale gorzej z wejściem sygnału może być tak, że L-R R-R L-F R-F to + do których trzeba podłączyć kable od głośnikowe od radia a te złączki pomiędzy nimi to - ale to tylko taka teoria na szybko możesz spróbować ale nie wiem czy zadziała. Podaj jaki to wzmacniacz?
PrezesArtek
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

Miejscowość: Sosnowiec
Auto: Nissan Primera WP11-144
Silnik: QG18DE
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999

24 Maj 2010, 14:56

Wiem, że są inne i dlatego zadałem pytanie "czy to wystarczy?", tylko skąd wezmę takie wtyczki jak są tylko takie na allegro?
pod zdjeciami masz nazwe wzmacniacza ;]

Image
SbaRRo®
sbarro
Nowicjusz

Miejscowość: Terytorium 0-12

26 Maj 2010, 19:19

O gotowym komplecie to raczej zapomnij najprędzej lutownica w rękę i lutowanie wtyczek każdej z osobna.
PrezesArtek
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

Miejscowość: Sosnowiec
Auto: Nissan Primera WP11-144
Silnik: QG18DE
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Wyższe ubezpieczenie OC, podwyżki dla kierowców Wyższe ubezpieczenie OC, podwyżki dla kierowców
    Drastyczna podwyżka ubezpieczeń OC jaka miała miejsce w ostatnim czasie to bardzo mocny cios wymierzony w kierowców którzy płacą i tak już wysokie składki obowiązkowego ubezpieczenia za swoje samochody. Cena ...
    Tarcze hamulcowe zabezpieczone przed korozją Tarcze hamulcowe zabezpieczone przed korozją
    Żeliwa są obecnie najpopularniejszym materiałem stosowanym do produkcji tarcz hamulcowych. Decyduje o tym stosunkowo prosta technologia odlewania, dobre właściwości termiczne i łatwa obróbka. Niestety, jak większość ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006