Jak podłączyć wzmacniacz do seryjnego radia

Jak podłączyć wzmacniacz do seryjnego radia

25 Sie 2010, 23:33

Witam. Mam pytanie odnośnie podłączenia wzmacniacza do seryjnego radia w lexsusie rx300 jeżeli ktoś wie jak to zrobić proszę o pomoc z góry dziękuje
pietia815
Nowicjusz

Miejscowość: Islandia

Re: Jak podłączyć wzmacniacz do seryjnego radia

26 Sie 2010, 16:27

Nie jestem pewny ale masz już chyba wbudawany wzmacniacz musisz zerknąć co masz na wyposażeniu jak nie masz to wysuwasz radio za radiem powinny wystawac 2 wtyczki czerwona i biala do tego kabel jack ci będzie potrzebny do podłączenia wzmacnacza do radia no i kablem zasilające które możesz kupić tam gdzie kupiłeś wzmak, i proponował bym kupic lepsze do podłaczenia głośników z wzmaczniaczem ale uzyskania lepszego brzmienia :)
eTasTe
Nowicjusz

Miejscowość: Grójec

26 Sie 2010, 18:36

Tylko problem polega na tym że nie mam żadnych wyjść do wzmacniacza rozbierałem to wszystko i są jakieś inne wtyczki a do wzmacniacza nie
pietia815
Nowicjusz

Miejscowość: Islandia

26 Sie 2010, 20:52

pietia815 napisał(a):Tylko problem polega na tym że nie mam żadnych wyjść do wzmacniacza rozbierałem to wszystko i są jakieś inne wtyczki a do wzmacniacza nie

Czyli wzmacniacza ani tuby nie podłączysz pod te radio.
piotrpz87
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

Miejscowość: Szczecin
Prawo jazdy od: 01 01 2001
Auto: Mazda 6
Silnik: 2,3
Paliwo: Benzyna
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2002
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jedziesz na majówkę? Umyj auto! Jedziesz na majówkę? Umyj auto!
    Utrzymanie w czystości szyb i świateł to obowiązek każdego kierowcy, ponieważ widoczność ma wpływ na bezpieczeństwo jazdy. Zapowiadana na majówkę zmienna pogoda powinna zmobilizować prowadzących auta do skontrolowania ...
    Skoda Rapid - nowy wymiar Skody Skoda Rapid - nowy wymiar Skody
    SKODA Rapid stanowić będzie nowy wyznacznik dla wszystkich samochodów marki pod względem ponadczasowego designu oraz przestronności wnętrza. SKODA Rapid to pojazd idealnie uzupełniający dotychczasową gamę modeli, wpasowując ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Mercedes-Benz SL 65 AMG V12 BiTurbo, przód
      Nissan Juke Nismo, 5
      Motofutbol
      Inessa Tushkanova