Jak przymocować radio w Lanosie żeby nie latało Pioneer

Jak przymocować radio w Lanosie żeby nie latało Pioneer

19 Cze 2014, 15:21

Witam, kupiłem sobie nowe radio z Pioneera do mojego lanoska 1.5 hatchback i mam problem z przymocowaniem radia w kieszeni. Nie mam go do czego przykręcić.. chciałem do plastiku na wkręty ale nie ma też za bardzo jak.. ktoś doradzi jak to zrobić?
Dondante
Nowicjusz

Auto: Daewoo

Re: Jak przymocować radio w Lanosie żeby nie latało Pioneer

20 Cze 2014, 00:36

Radia się nie przykręca. Do niego powinna być taka półkieszeń nasuwana na radio. Tą półkieszeń się najpierw mocuje w samochodzie, aby nie latała, po czym wsuwa się w nią radio.
kamil638
Zaawansowany
Awatar użytkownika

Miejscowość: Wrocław
Prawo jazdy od: 01 01 2001
Auto: Mercedes w210
Silnik: 2.9 td
Paliwo: Diesel
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 1999
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Sposoby na zmniejszenie kosztów ubezpieczenia samochodu Sposoby na zmniejszenie kosztów ubezpieczenia samochodu
    Niestety koszty ubezpieczenia samochodu wciąż rosną. Zindywidualizowany sposób liczenia składki oraz zwiększające się sumy wypłaconych odszkodowań dają się we znaki właścicielom samochodów, nawet tym bezszkodowym. ...
    Jakie jest właściwe przeznaczenie pobocza? - zanim staniesz pomyśl! Jakie jest właściwe przeznaczenie pobocza? - zanim staniesz pomyśl!
    Sezon letni to nie tylko czas odpoczynku i wyjazdów wakacyjnych, ale także zbiorów owoców, które często można kupić na poboczach tras. Wielu kierowców zatrzymujących się w tym celu zapomina, ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Off-Road Madness 2012, 2
      Ford Focus C-MAX
      Targi AutoSalon i AutoSerwis
      Renault Clio - lambo doors