Jak reklamujecie swój serwis samochodowy?

Jak reklamujecie swój serwis samochodowy?

05 Cze 2015, 20:56

Witam, interesuje mnie w jaki sposób reklamujecie swoje warsztaty oraz jakie metody do tego stosujecie?

Pozdrawiam! :)
MichałJag
Obserwowany

Prawo jazdy od: 15 02 1978
Przebieg/rok: 36tys. km
Auto: citroen c4 coupe
Typ: Sport/Coupe
Rok produkcji: 2014

Re: Jak reklamujecie swój serwis samochodowy?

05 Cze 2015, 23:02

Z własnego doświadczenia mogę polecić Ci reklamę poprzez pozycjonowanie lokalne, według mnie zdecydowanie najskuteczniejsza metoda lub wykupienie reklamy w popularnych serwisach internetowych jak np forum itp. Aktualni klienci mojego serwisu, to w większości osoby, które znalazły adres strony wyświetlony przez google.pl. Korzystam z usług jednej z firm, jestem w 100% usatysfakcjonowany. Na początek polecam zrobienie darmowej wyceny.
Aleksander71
Obserwowany

Prawo jazdy od: 14 10 1990
Przebieg/rok: 46tys. km
Auto: PEUGEOT 2008

10 Cze 2015, 23:54

Witam, tak jak wspomniał Aleksander, największa ilość nowych klientów możesz pozyskać poprzez internet, ja osobiście korzystam z usług firmy NOWAPOZYCJA , dzięki ich reklamie, chyba będę musiał otworzyć kolejne stanowiska :ok:
adaml13
Obserwowany

Prawo jazdy od: 05 09 2007
Przebieg/rok: 14tys. km
Auto: passat

24 Lis 2015, 14:42

Zdecydowanie najlepiej zainwestować w pozycjonowanie strony internetowej - to najskuteczniejsza forma reklamy w internecie. Polecam wykonać darmową analizę strony.
Dominiq
Obserwowany

Prawo jazdy od: 18 11 2000
Auto: Duster
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Zimowa EkoJazda Zimowa EkoJazda
    Jak jeździć ekologicznie i ekonomicznie zimą? Zasady są te same o każdej porze roku, ale w trudnych warunkach pogodowych, niskich temperaturach mają jeszcze większy wpływ na bezpieczeństwo wszystkich uczestników ruchu ...
    Większość polskich kierowców jeździ na krótkich odcinkach Większość polskich kierowców jeździ na krótkich odcinkach
    Niemal połowa kierowców deklaruje, że jednorazowo pokonuje nie więcej niż 10 km, a co trzeci przejeżdża dziennie do 20 km. Zaledwie 9 proc. badanych twierdzi, że ten dystans w ich przypadku jest dłuższy niż 30 km. Co czwarty ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006