Jak reklamujecie swój serwis samochodowy?

Jak reklamujecie swój serwis samochodowy?

05 Cze 2015, 20:56

Witam, interesuje mnie w jaki sposób reklamujecie swoje warsztaty oraz jakie metody do tego stosujecie?

Pozdrawiam! :)
MichałJag
Obserwowany

Prawo jazdy od: 15 02 1978
Przebieg/rok: 36tys. km
Auto: citroen c4 coupe
Typ: Sport/Coupe
Rok produkcji: 2014

Re: Jak reklamujecie swój serwis samochodowy?

05 Cze 2015, 23:02

Z własnego doświadczenia mogę polecić Ci reklamę poprzez pozycjonowanie lokalne, według mnie zdecydowanie najskuteczniejsza metoda lub wykupienie reklamy w popularnych serwisach internetowych jak np forum itp. Aktualni klienci mojego serwisu, to w większości osoby, które znalazły adres strony wyświetlony przez google.pl. Korzystam z usług jednej z firm, jestem w 100% usatysfakcjonowany. Na początek polecam zrobienie darmowej wyceny.
Aleksander71
Obserwowany

Prawo jazdy od: 14 10 1990
Przebieg/rok: 46tys. km
Auto: PEUGEOT 2008

10 Cze 2015, 23:54

Witam, tak jak wspomniał Aleksander, największa ilość nowych klientów możesz pozyskać poprzez internet, ja osobiście korzystam z usług firmy NOWAPOZYCJA , dzięki ich reklamie, chyba będę musiał otworzyć kolejne stanowiska :ok:
adaml13
Obserwowany

Prawo jazdy od: 05 09 2007
Przebieg/rok: 14tys. km
Auto: passat

24 Lis 2015, 14:42

Zdecydowanie najlepiej zainwestować w pozycjonowanie strony internetowej - to najskuteczniejsza forma reklamy w internecie. Polecam wykonać darmową analizę strony.
Dominiq
Obserwowany

Prawo jazdy od: 18 11 2000
Auto: Duster
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Lexus IS 200 od dzidy Lexus IS 200 od dzidy
    Moja skrzynka pęka w szwach od zapytań nt. mojego samochodu (ponad 300 wiadomości priv już), więc pomyślałem, że spróbuję przybliżyć to co mam i dokumentować jak się sprawuje (lysy30 mnie pilnuje w tym względzie :D). ...
    Jakie jest właściwe przeznaczenie pobocza? - zanim staniesz pomyśl! Jakie jest właściwe przeznaczenie pobocza? - zanim staniesz pomyśl!
    Sezon letni to nie tylko czas odpoczynku i wyjazdów wakacyjnych, ale także zbiorów owoców, które często można kupić na poboczach tras. Wielu kierowców zatrzymujących się w tym celu zapomina, ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Sharan, wnętrze
      VW TOURAN CZARNY MAT
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Ford Focus II, Bestia
      Wyścigi na motorach na 1-8 mili