Jak sprawdzić radio??

Jak sprawdzić radio??

18 Lis 2010, 12:14

Witam,koledzy mam takie pytanie otóż wczoraj dostałem od kumpla fajne radyjko CD marki Clarus.Problem jest taki bo niewiem czy to radio działa bo kumpel jak podłączał u siebie w aucie to poplątały mu sie tam jakieś kable i wybiło bezpiecznik.Słyszałem żeby podpiąć radio pod wzmacniacz no ale niestety go nie mam :neutral: i moje pytanie jest takie jak moge go sprawdzić?Będę wdzięczny za pomoc.
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: jest kilka ;)
Paliwo: Benzyna

Re: Jak sprawdzić radio??

18 Lis 2010, 17:30

Najprościej jak wypniesz z wtyczki zasilającej czerwony i czarny przewód te najgrubsze zazwyczaj i podepnij pod akumulator czerwony plus czarny minus radio powinno zacząć działać. Kiedyś tak sprawdzałem radio w domu pod zasilaczem 12V bo nie chciało mi się rozgrzebywać konsoli w aucie.
PrezesArtek
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

Miejscowość: Sosnowiec
Auto: Nissan Primera WP11-144
Silnik: QG18DE
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999

18 Lis 2010, 18:22

barol91 napisał(a):Witam,koledzy mam takie pytanie otóż wczoraj dostałem od kumpla fajne radyjko CD marki Clarus.Problem jest taki bo niewiem czy to radio działa bo kumpel jak podłączał u siebie w aucie to poplątały mu sie tam jakieś kable i wybiło bezpiecznik.Słyszałem żeby podpiąć radio pod wzmacniacz no ale niestety go nie mam :neutral: i moje pytanie jest takie jak moge go sprawdzić?Będę wdzięczny za pomoc.

Najprosciej to by bylo porobic zdjecia i przeslac mi na poczte Mozna podpowiedziec ale jak sie nie widzi nic to gdybanie Napisz na gg i pomoge ci
Odkodowanie radii samoch email:stanislawgoclon@o2.pl tel 509674475 GG 6005324
elektron1234
Aktywny

Miejscowość: Rzeszow

18 Lis 2010, 18:54

Już nie trzeba bo wiem co i jak.
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: jest kilka ;)
Paliwo: Benzyna
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Sposoby na zmniejszenie kosztów ubezpieczenia samochodu Sposoby na zmniejszenie kosztów ubezpieczenia samochodu
    Niestety koszty ubezpieczenia samochodu wciąż rosną. Zindywidualizowany sposób liczenia składki oraz zwiększające się sumy wypłaconych odszkodowań dają się we znaki właścicielom samochodów, nawet tym bezszkodowym. ...
    10 faktów na temat programu ogniw paliwowych Hyundaia 10 faktów na temat programu ogniw paliwowych Hyundaia
    Do końca 2015 roku na europejskich drogach pojawi się 250 egzemplarzy modelu Hyundai ix35 Fuel Cell napędzanego ogniwami paliwowymi. Do końca 2015 roku do europejskich klientów trafi 250 egzemplarzy modelu Hyundai ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006