Jak ustawic zegarek w uno 1.0

Jak ustawic zegarek w uno 1.0

08 Gru 2010, 23:51

Witam.Mam mały problem ,po dopięciu + akumulatora zresetował mi się zegarek ,idzie od północy do przodu ,problem polega na tym że teraz nie wiem gdzie mozna go ustawic ? bo nie ma tam przy nim czy obok jakiś przycisków do zmiany(w wersji 1,4 juz sa obok przyciski a tu nie ) .
Oto zdjęcie poglądowe jak to wygląda:
Kod: Zaznacz wszystko
[Aby wyświetlić zawartość tego pola musisz być zalogowany na forum » zaloguj się]
peja09
Początkujący

Miejscowość: nibylandia

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Nowa Mazda6, debiut kolejnej wersji tego modelu Nowa Mazda6, debiut kolejnej wersji tego modelu
    Podczas tegorocznego Salonu Samochodowego w Moskwie debiutuje kolejna wersja modelu Mazda6. To drugi przedstawiciel (po CX-5) nowej generacji samochodów Mazda, wykorzystujący pełen zakres TECHNOLOGII SKYACTIV oraz ...
    Problemy z ruchem w 30 największych miastach świata Problemy z ruchem w 30 największych miastach świata
    Z najnowszego raportu Roland Berger o mobilności wynika, że problemy z ruchem w 30 największych miastach świata generują koszty rzędu 266 miliardów USD. Założona w 1967 r. firma Roland Berger Strategy Consultants należy ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Kierowca Grave Digger ze swoim Monster Truckiem
      Pokazy kaskaderskie na motorach - dziecko
      Audi R8
      Mercedes S W220, wnętrze