Jak usunac z radia JVC KD-R451 zapisane utwory

Jak usunac z radia JVC KD-R451 zapisane utwory

27 Lip 2015, 11:08

Witam,
mam pewien problem na radiu samopchodowym JVC KD-R451 mam zapisanych duzo piosenek jednak na pendrajwie ich nie ma ( gdy podlaczam go do komputera) ale na radiu sa. Nie mam pojecia jak je usunac i czy wogóle da sie usunac dlatego prosze o jakos podpowiedz.
marta1992
Obserwowany

Prawo jazdy od: 12 12 2010
Auto: Audi A4
Paliwo: Benzyna
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna

Re: Jak usunac z radia JVC KD-R451 zapisane utwory

11 Sie 2015, 12:10

Może komputer nie czyta tego pendrive'a poprawnie dlatego nie widzisz piosenek. Z poziomu radia ich nie usuniesz.
ArteK
Forum Samochodowe

Zdjęcia: 10187
Miejscowość: Warszawa
Prawo jazdy od: 12 12 1996
Przebieg/rok: 23tys. km
Auto: Toyota Yaris, Grand Voyager
Silnik: 1.3 VVTi, 3.3 V6
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2008
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Renowacja zniszczonej skórzanej tapicerki Renowacja zniszczonej skórzanej tapicerki
    Chciał bym się z Wami podzielić wiedzą na temat renowacji skórzanych tapicerek. Mam za sobą ok. 20 odnowionych foteli, kilka kanap tylnych, boczków drzwiowych oraz kierownic. Właściwie uczyłem się na własnych ...
    Biturbo, Twin Turbo, Twin Scroll Turbo – co to wszystko znaczy? Biturbo, Twin Turbo, Twin Scroll Turbo – co to wszystko znaczy?
    Wyposażenie silnika w turbosprężarkę to skuteczny sposób na uzyskanie dużej mocy przy niewielkich rozmiarach. Problemem jest jednak uzyskanie szybkiej reakcji na naciśnięcie pedału przyspieszenia – bezwładność ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Buick Riviera, wnętrze
      Moto Piknik - Olsztyn/Dajtki 2010
      Urządzenia warsztatowe
      Chwila relaksu przed wyciąganiem auta z błota