Jak utrzymać zapach w samochodzie

Jak utrzymać zapach w samochodzie

01 Lip 2010, 16:38

Jako, że to mój pierwszy post to chciałbym się przywitać. Cześć wszystkim :)
Mam taką zagwozdkę- Kupiłem sobie nowy samochód i chciałbym utrzymać w nim zapach nowości (wiem, że to trochę dziwne XD).
Kupiłem jakiś spray do kokpitu, jak się potem okazało- waniliowy.
Z takim zapachem to jeszcze dołożyć koraliki na siedzenia, wunderbaumy na lusterko i kogut z napisem "TAXI" na dach.
Więc mam pytanie- czy jest jakiś sposób żeby tak fajnie, jak na początku, pachniało w moim samochodzie? Jakiś bezzapachowy spray, czy coś w tym stylu...
tellet
Nowicjusz

Miejscowość: z Warszawy

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

54 Rajd Barbórka w drugi weekend grudnia 54 Rajd Barbórka w drugi weekend grudnia
    Rajd Barbórka odbędzie się w tym roku w drugi weekend miesiąca. Rywalizacja na odcinkach specjalnych oraz trasie Kryterium Asów na Karowej będzie toczyła się w sobotę, 10 grudnia. 54. edycja kultowej imprezy ...
    Sposoby na zmniejszenie kosztów ubezpieczenia samochodu Sposoby na zmniejszenie kosztów ubezpieczenia samochodu
    Niestety koszty ubezpieczenia samochodu wciąż rosną. Zindywidualizowany sposób liczenia składki oraz zwiększające się sumy wypłaconych odszkodowań dają się we znaki właścicielom samochodów, nawet tym bezszkodowym. ...

•  
    • Warto przeczytać
    • DSCN5829
      Miasteczko Master Truck o zachodzie słońca
      Chevrolet Master Eagle 1933, tył
      Volkswagen Golf III, srebrny, dziewczny, 5
      Renault Megane R.S. 275 Trophy, przód