Jak wpisać kod mam zepsuty wyswietlacz - blaupunkt

25 Lip 2009, 21:32

mam prosbe czy ktpś potrafi wpisać kod mam zepsuty wyswietlacz co mam robic i ktorymi przyciskami wpisac kod krok po kroku Jest to radio blaupunkt travelpilot Dziękuję za informacje
manchester
Nowicjusz

Miejscowość: czestochowa

27 Lip 2009, 14:02

kod wpisujemy przeważnie numerycznymi klawiszami ( 1...2...3...4....5...) kod składa się z 4 cyfr .. przykładowo 1332 wiec klawiszem nr1 klikasz raz, klawiszem nr2 klikasz trzy razy, nr3 trzy razy, nr4 dwa razy i potwierdzasz ...

powodzenia
gigit
Początkujący
Awatar użytkownika

Miejscowość: Kołobrzeg
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

System zdalnego parkowania na parkingach wielopoziomowych System zdalnego parkowania na parkingach wielopoziomowych
    Audi otrzymuje w USA dwie nagrody za system zdalnego parkowania. Rozwiązania techniczne, które Audi stworzyło z myślą o tzw. zdalnym, bez ingerencji kierowcy parkowaniu, znalazły duże uznanie także u amerykańskich ...
    Skręcanie w lewo drożej Nas kosztuje od skrętu w prawo! Skręcanie w lewo drożej Nas kosztuje od skrętu w prawo!
    Kierowcy próbują wszystkich sposobów, aby oszczędzić na paliwie. Okazuje się, że stanie na lewym pasie w oczekiwaniu na skręt w lewo z wrzuconym jałowym biegiem jest nie tylko marnowaniem czasu, ale i pieniędzy. Unikając ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Volkswagen Jetta
      Taniec wojskowy, dziewczyny
      Dziewczyny
      Ford Mustang, 2