Jak wpisać kod mam zepsuty wyswietlacz - blaupunkt

25 Lip 2009, 20:32

mam prosbe czy ktpś potrafi wpisać kod mam zepsuty wyswietlacz co mam robic i ktorymi przyciskami wpisac kod krok po kroku Jest to radio blaupunkt travelpilot Dziękuję za informacje
manchester
Nowicjusz

Miejscowość: czestochowa

27 Lip 2009, 13:02

kod wpisujemy przeważnie numerycznymi klawiszami ( 1...2...3...4....5...) kod składa się z 4 cyfr .. przykładowo 1332 wiec klawiszem nr1 klikasz raz, klawiszem nr2 klikasz trzy razy, nr3 trzy razy, nr4 dwa razy i potwierdzasz ...

powodzenia
gigit
Początkujący
Awatar użytkownika

Miejscowość: Kołobrzeg
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Wyższe ubezpieczenie OC, podwyżki dla kierowców Wyższe ubezpieczenie OC, podwyżki dla kierowców
    Drastyczna podwyżka ubezpieczeń OC jaka miała miejsce w ostatnim czasie to bardzo mocny cios wymierzony w kierowców którzy płacą i tak już wysokie składki obowiązkowego ubezpieczenia za swoje samochody. Cena ...
    Turbodoładowany, benzynowy silnik 1.6 DIG-T 163 KM Turbodoładowany, benzynowy silnik 1.6 DIG-T 163 KM
    Nissan rozszerza ofertę cenionego modelu Qashqai o wersję z zaawansowanym silnikiem benzynowym DIG-T 163. Nowy, czterocylindrowy, turbodoładowany silnik 1.6 jest zgodny z rygorystyczną normą emisji spalin EURO 6 i zapewnia ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006