Jak wyłączyc MUTE w radiu

Jak wyłączyc MUTE w radiu

17 Sie 2011, 13:37

kupiłem ostatnio samochód. było radio w komplecie i jak podczas jazdy próbnej włączyłem to działało. dzisiaj włączam na postoju i pisze MUTE.. proboje wszystkie przyciski i dalej pisze MUTE (czyli wyciszone).. jak mam je włączyc? Czy wyciszone jest radio tylko? Jak włącze płyte CD to będzie grała moja muzyka czy dalej bedzie pisac mute jak tego nie wyłączę??

Jak się wyłącza mute??
GetOutta
Obserwowany

Auto: mercedes-benz c 180

Re: Jak wyłączyc MUTE w radiu

17 Sie 2011, 17:48

Może byś tak napisał jakie to radio bo bez tego to można tylko bawić się w wróżkę.
zenek1988
Początkujący

Miejscowość: Zendek
Prawo jazdy od: 08 06 2006
Auto: seat ibiza 6l1
Silnik: 1.2 69 KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2008
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

NIGHT POWER 2015 – Edycja limitowana – JET CAR SHOW! / relacja NIGHT POWER 2015 – Edycja limitowana – JET CAR SHOW! / relacja
    Wyścigi, wyścigi i już po wyścigach Sobota na lotnisku w Dajtkach pod Olsztynem była naprawdę niesamowita. Mogliśmy zobaczyć przejazdy odrzutowego samochodu Dragstera JET CAR o nazwie "Predator". Dragster ten osiąga moc około ...
    Dacia Duster Blackshadow nowa seria limitowana Dacia Duster Blackshadow nowa seria limitowana
    Wszechstronny SUV marki Dacia przybiera nową szatę miejskiego stylu. Dzięki starannie dobranym elementom wystroju zewnętrznego Duster Blackshadow nie pozostanie niezauważony. Wyróżnia go między innymi krata wlotu powietrza ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Sharan, wnętrze
      VW TOURAN CZARNY MAT
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Ford Focus II, Bestia
      Wyścigi na motorach na 1-8 mili