Jak wymontować kieszeń. Corsa.

Jak wymontować kieszeń. Corsa.

05 Cze 2008, 11:09

Witam,
Mam w Corsie kieszeń na radio (nie półkieszeń ale pełną) która była wsamochodzie od nowoście. Nie było jednak w niej radia. Zamówiłem sobie niedawno na allegro radio. Jeszcze nie przyszło, tylko, że próbowałem do tej kieszeni włożyc kiedyś jedno nowoczesne (czyli nie tak jak ta kieszeń i cały samochód) radio i niestety nie mieściło się. Tzn. była kostka ISO i dobre złącze antenowe i na szerokość wchodziło, tylko nie dało sie wepchnąc do konca. (wystawało ok 8cm) Kable i kostka blokowały i nie jeak nie dało się tego posunąc, po prostu kieszeń była za mała. Całe szczęście radio, które zamówiłem ma półkieszeń w zestawie, więc z montażem nie powinno być problemu, tylko, że muszę najlpierw wymontować starą...
Odczepiłem kable i wykręciłem tę sporą śróbkę, na koncu, ale kieszeń nie chce wyjść? Jak należy ją wymontować? Są tam jeszcze jakieś śrubki, czy może trzeba coś odgiąc wcisnąć itd. ? Na prawdę próbowałem wyciągnąc to na rózne sposoby ale tylko pogiąłem kieszeń, jak ją wyjąć???
Aes
Nowicjusz

Re: Jak wymontować kieszeń. Corsa.

05 Cze 2008, 12:37

zajrzyj w manual serwisowy lub w instrukcje obsługi auta tam znajdziesz informacje niezbędne do wymontowania kieszeni.
Instrukcji szukaj w wyszukiwarce na pewno znajdziesz jesli jej nie posiadasz.
maxidig
Początkujący

Miejscowość: Toruń

Re: Jak wymontować kieszeń. Corsa.

05 Cze 2008, 13:56

Niestety w instriuksji nie piszą o tym ani słowa. Podają, ze jak chce radio to trzeba się zgłosic do serwisu Opla. To wszystko co instrukcja na ten temat mówi.
Aes
Nowicjusz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Czy luksusowe SUV-y mogą być ekologiczne? Czy luksusowe SUV-y mogą być ekologiczne?
    Jeszcze dekadę temu aspekt ekologii w segmencie samochodów klasy premium nie był brany przez producentów pod uwagę tak mocno, jak w chwili obecnej. Co więcej, samochody luksusowe produkowane dzisiaj mogą poszczycić ...
    Wiosenne pylenie to zmora nie tylko dla alergików Wiosenne pylenie to zmora nie tylko dla alergików
    Pyłki są zmorą nie tylko alergików, ale także kierowców bez względu na to, czy są na nie uczuleni czy nie. Dlaczego? Pyłki osadzające się na szybach samochodu potrafią ograniczać pole widzenia, a jazda w takich ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Moje modne Citigo, Kasia Gorol, 2
      Mini Roadster - wnętrze 2012 03
      Targi AutoSalon, bass i tuning
      Klub Fiata Pandy - zlot