Jak wysłać felgi od samochodu? Jakiś tani kurier?

Jak wysłać felgi od samochodu? Jakiś tani kurier?

01 Gru 2014, 19:05

Witam, miałbym felgi do wysłania i potrzebuje jak najtańszej wysyłki, może ktoś ma jakieś wskazówki, jak można załatwić jak najtańsza wysyłkę?
PiotrMSC
Początkujący

Miejscowość: Lublin

Re: Jak wysłać felgi od samochodu? Jakiś tani kurier?

02 Gru 2014, 11:41

Wejdź sobie np. na superpaczka.pl na dole możesz wybrać felgi do wysłania i będziesz miał od razu koszt całkowity. Możesz zapłacić online przelewem wydrukować list przewozowy, a kurier sam po nie przyjedzie :) ja korzystam z ich usług i jak na razie jestem zadowolony.
ArteK
Forum Samochodowe

Zdjęcia: 10186
Miejscowość: Warszawa
Prawo jazdy od: 12 12 1996
Przebieg/rok: 23tys. km
Auto: Toyota Yaris, Grand Voyager
Silnik: 1.3 VVTi, 3.3 V6
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2008

22 Gru 2014, 20:36

można też próbować przez brokera kurierskiego. Jest taniej. Jak wysyłałem ostatnio paczkę do holandii to najtańszy był dpd.
jacus19
Początkujący

Miejscowość: Warszawa
Prawo jazdy od: 01 01 2001

21 Sty 2015, 23:31

No dokladnie tak jak mowia wyzej, broker jest dobry. Sa takie wyszukiwarki w internecie gdzie znajdzie Ci najtansza opcje po wybraniu opcji jakie chcesz.
kalakala
Nowicjusz

Auto: nie mam
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Wyższe ubezpieczenie OC, podwyżki dla kierowców Wyższe ubezpieczenie OC, podwyżki dla kierowców
    Drastyczna podwyżka ubezpieczeń OC jaka miała miejsce w ostatnim czasie to bardzo mocny cios wymierzony w kierowców którzy płacą i tak już wysokie składki obowiązkowego ubezpieczenia za swoje samochody. Cena ...
    VW Amarok, pick-up klasy premium, z nową stylistyką VW Amarok, pick-up klasy premium, z nową stylistyką
    Pierwsze szkice zaprezentowane przez dział stylistyczny Volkswagen Samochody Użytkowe pokazują, w którą stronę zmierzają projektanci: Volkswagen Amarok ma być autem klasy premium wśród pick-upów swojego ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006