Jak zacząć przygodę

jak zacząć przygodę

12 Gru 2010, 21:36

Witam, jestem nowy na tym forum, mam do Was pytanie, a mianowicie:
Czy majac 18 lat i zaczynajac dopiero przygode z samochodami, mogę zapisać się gdzieś w ramach swoich zainteresowań i chęci na coś ala karting tylko oczywiscie samochodami? Coś w stylu Polo Cup itp.

Od dawna marzy mi się aby startować w podobnych zawodach.

Bardzo bym prosił o pomoc, czy mógł bym sie gdzieś zapisać itp., mieszkam w Poznaniu.

Dziękuje.
michalpolska
Nowicjusz

Miejscowość: dfvdfgsdf

Re: Jak zacząć przygodę

13 Gru 2010, 10:49

Przygodę można zacząć od KJS - Konkursowa Jazda Samochodem. Jeśli się nie mylę to wymagany jest tam tylko sprawny samochód z aktualnym przeglądem i kask. I możesz startować. Od tego się zaczyna... :wink:
bajla
Początkujący

Miejscowość: Wrocław
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Wyższe ubezpieczenie OC, podwyżki dla kierowców Wyższe ubezpieczenie OC, podwyżki dla kierowców
    Drastyczna podwyżka ubezpieczeń OC jaka miała miejsce w ostatnim czasie to bardzo mocny cios wymierzony w kierowców którzy płacą i tak już wysokie składki obowiązkowego ubezpieczenia za swoje samochody. Cena ...
    Lexus GS F wśród samochodów roku 2016 magazynu Playboy Lexus GS F wśród samochodów roku 2016 magazynu Playboy
    Redakcja magazynu Playboy przyznała doroczne wyróżnienia dla najlepszych samochodów roku. Za numer jeden uznano Jaguara F-Pace – pierwszy SUV w historii brytyjskiej marki. W kategorii "Luksus i sport" ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006