Jaką dzielnicę w Warszawie polecacie

Jaką dzielnicę w Warszawie polecacie

01 Lis 2015, 17:28

Witam. Stoję właśnie przed wyborem odpowiedniego miejsca do życia w Warszawie .Gdzie warto jest zamieszkać?
nasze młodzieżowe zawołanie zrobić więcej niż nakazuje obowiązek :)
pepa
Początkujący

Prawo jazdy od: 17 05 1981
Auto: Mazda

Re: Jaką dzielnicę w Warszawie polecacie

01 Lis 2015, 19:50

To zależy jakie masz wymagania i budżet.
yeti65
Zaawansowany

Prawo jazdy od: 29 11 1984
Przebieg/rok: 30tys. km
Auto: mitsubishi lancer X
Silnik: 1,6mivec 117KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2014

Re: Jaką dzielnicę w Warszawie polecacie

02 Lis 2015, 09:18

Jeśli masz odpowiedni budżet to stawiałbym albo na Mokotów albo na Wilanów z uwagi na dobry dojazd Nie ma niczego gorszego niż męczenie się z dojazdem przez całe swoje życie. Fajne osiedle moim zdaniem powstaje obecnie na Teodorowicza. Zora Wilanów. Siostra moja kupuje tam mieszanie i ceny jak na ten region nie są wysokie. Inwestycja ma fundusz powierniczy i z tego co wiem to planuja ją oddać w 2016 roku.
zachary
Początkujący

Prawo jazdy od: 13 05 1998
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Zimowe porządki w samochodzie Zimowe porządki w samochodzie
    Pierwsze opady śniegu, oblodzone ulice i chodniki oraz mroźne temperatury powinny być wyraźnym sygnałem dla kierowców, żeby przygotować samochód do zimy. Wymiana opon, sprawdzenie układu hamulcowego czy zaopatrzenie ...
    Dacia Duster Blackshadow nowa seria limitowana Dacia Duster Blackshadow nowa seria limitowana
    Wszechstronny SUV marki Dacia przybiera nową szatę miejskiego stylu. Dzięki starannie dobranym elementom wystroju zewnętrznego Duster Blackshadow nie pozostanie niezauważony. Wyróżnia go między innymi krata wlotu powietrza ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006