Jaka myjnia

jaka myjnia

14 Lis 2010, 17:00

Witam. jaka polecacie myjnie w lublinie;) obowiazkowo bezobsługowa:p inna nie wchodzi w gre;> i dlaczego akurat tą:p czy takie myjnie bezobslugowe są bezpieczne;> Podkreslam ze nie ma mozliwosci zebym sam gąbką czy coś umył mieszkam w bloku i jedynym wyjsciem jest myjnia;) wiec nie gadajcie o tym ze każda myjnia zła tylko podajcie najlepszą alternatywe ;> ale najważniejsze to abyście mi polecili myjnie bezobsługowe w lbn;)
pop1
Początkujący

Miejscowość: nikad

Re: Jaka myjnia

16 Lis 2010, 15:20

pop1 napisał(a):nie gadajcie o tym ze każda myjnia zła tylko podajcie najlepszą alternatywe

.... yyyy, byłeś już na jakiejś :?: :?: chodzi Ci o automat czy możesz sobie sam umyć :?: :?: ja myję swoje auto karcherem na myjni - jak się sprężę to za 3 pln a za 6 z woskiem i zdemineralizowanym płukaniem( nie ma smug) ... oczywiście nie w Lublinie ale to nie ma znaczenia ... pozdro ....
silvo44
Moderator
Awatar użytkownika

Miejscowość: Olkusz
Prawo jazdy od: 01 09 1983
Auto: OPEL VECTRA C
Silnik: Z18XER
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2007

28 Sty 2011, 05:50

Witam ja preferuje Myjnie Parowa. Sprawdz moze jest u Ciebie w miescie
adamesak
Nowicjusz

Miejscowość: Bialy

28 Sty 2011, 10:40

adamesak napisał(a):ja preferuje Myjnie Parowa

... widziałem niedawno o takiej myjni na TVN TURBO ... ale w pobliżu nie ma ...
silvo44
Moderator
Awatar użytkownika

Miejscowość: Olkusz
Prawo jazdy od: 01 09 1983
Auto: OPEL VECTRA C
Silnik: Z18XER
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2007

Re: jaka myjnia

12 Kwi 2012, 10:35

Proponuję, abyś zakupił swój zestaw kosmetyków do bezwodnego mycia karoserii Eco Touch. Na 1 mycie z zewnątrz wystarczy ok 200 ml produktu i 2 ręczniki z mikrofibry. W związku z tym, że nie stosujesz wody, a produkty ulegają biodegradacji i nie powodują powstawania toksycznych ścieków (cały brud zostaje na ręczniku z mikrofibry), spokojnie możesz umyć auto pod blokiem i nie trzeba nigdzie jeździć.
EcoTouch
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 01 01 2001
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Nie daj się przekręcić Nie daj się przekręcić
    Czy wiesz o tym, że kupując samochód sprowadzany z zagranicy, możesz żądać od sprzedawcy certyfikatu z ostatniej kontroli pojazdu wykonanej w kraju pochodzenia samochodu z informacją o jego przebiegu.
    Wiosenne pylenie to zmora nie tylko dla alergików Wiosenne pylenie to zmora nie tylko dla alergików
    Pyłki są zmorą nie tylko alergików, ale także kierowców bez względu na to, czy są na nie uczuleni czy nie. Dlaczego? Pyłki osadzające się na szybach samochodu potrafią ograniczać pole widzenia, a jazda w takich ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006