JAKA MYJNIA W OKOLICY LUBONIA I POZNANIA?

JAKA MYJNIA W OKOLICY LUBONIA I POZNANIA?

27 Lip 2011, 11:15

Hej :) Jestem mieszkanka Lubonia od kilku tygodni, wprowadzilam sie tutaj z Kamionek. Nie jestem za bardzo obeznana w sprawach samochodowych nawet jesli to dotyczy tylko myjni, bo tymi pierdolami zajmowal sie moj chlopak. Teraz sama musze wszytsko ogarniac wiec, moze ktos mi doradzi jakas myjnie najlepiej w Luboniu bo do poznania to szczerze nie chce mi sie dojezdzac zeby tylko auto umyc :). Dzieki za odp
gossip
Obserwowany

Auto: fiat panda

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Renault Pro+ - cztery rodzaje zabudów w nowym pick-upie Renault Pro+ - cztery rodzaje zabudów w nowym pick-upie
    Renault Pro+ przedstawia cztery rodzaje zabudów w nowym pick-upie Renault Alaskan, doskonale pokazujących pełne spektrum know-how marki: Alaskan ambulans, pojazd ratowniczo-pożarniczy, samochód z wysięgnikiem ...
    Jak radzić sobie z podstawową obsługą samochodu? Jak radzić sobie z podstawową obsługą samochodu?
    Mogłoby się wydawać, że włączenie świateł przeciwmgłowych, wymiana koła na zapasowe czy znajomość sygnalizacji świateł ostrzegawczych na desce rozdzielczej to podstawowe umiejętności, jakie powinien posiadać kierowca. Tymczasem ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006