JAKA MYJNIA W OKOLICY LUBONIA I POZNANIA?

JAKA MYJNIA W OKOLICY LUBONIA I POZNANIA?

27 Lip 2011, 11:15

Hej :) Jestem mieszkanka Lubonia od kilku tygodni, wprowadzilam sie tutaj z Kamionek. Nie jestem za bardzo obeznana w sprawach samochodowych nawet jesli to dotyczy tylko myjni, bo tymi pierdolami zajmowal sie moj chlopak. Teraz sama musze wszytsko ogarniac wiec, moze ktos mi doradzi jakas myjnie najlepiej w Luboniu bo do poznania to szczerze nie chce mi sie dojezdzac zeby tylko auto umyc :). Dzieki za odp
gossip
Obserwowany

Auto: fiat panda

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Prowadzenie samochodu pod wpływem stresu Prowadzenie samochodu pod wpływem stresu
    Prowadzenie samochodu to wieloaspektowe zadanie, wymagające koncentracji i spokoju. 1/3 kierowców przyznaje, że przynajmniej raz w tygodniu prowadzi auto pod wpływem stresu czy czując złość. Zdenerwowani kierowcy są ...
    Nowe systemy miejskie we Włoszech wdrożone przez Kapsch Nowe systemy miejskie we Włoszech wdrożone przez Kapsch
    Firma Kapsch TrafficCom, specjalizująca się w innowacyjnych rozwiązaniach z zakresu telematyki transportu, wygrała kolejne trzy przetargi na przygotowanie oraz wdrożenie inteligentnych systemów zarządzania ruchem miejskim ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Moto Piknik Tychy 2007
      Moto Piknik - Olsztyn/Dajtki 2009
      MTL - Autosalon
      Daihatsu Move Conte