Jaka oferta na kartę

Jaka oferta na kartę

11 Maj 2009, 11:12

Ostatnio dużo było szumu wokół zmian w ofertach na kartę u poszczególnych operatorów GSM. Tak sobie nawet myślałem czy by nie zrezygnować ze swojego abo (do końca umowy mam jakieś 3 miechy) i przejść na jakiś prepaid. Pytanie tylko na jaki? Co byście polecili? Nie mam zbyt dużego rozeznania w tych wszystkich ofertach (najwięcej znajomych mam chyba w plusie i w orange).
drajwer89
Nowicjusz
Awatar użytkownika

11 Maj 2009, 11:29

Ja osobiście polecam Plus. Jeszcze ciekawą ofertę ma Play. :wink:
erykoski5
Aktywny
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 15
Miejscowość: Leszno

12 Maj 2009, 10:01

Plus mówisz...a są tam jakieś fajne promocje wewnątrzsieciowe? (np. tańsze rozmowy z wybranymi numerami) I to samo pytanie od razu do ofery orange, żebym miał porównanie...;)
drajwer89
Nowicjusz
Awatar użytkownika

12 Maj 2009, 16:23

drajwer89 napisał(a):tańsze rozmowy z wybranymi numerami

Jak najbardziej. Wielu klientów chwali plusa. Ma wiele różnych ciekawych promocji. Można sobie poczytać na stronie http://www.plus.pl/oferta_indywidualna/
erykoski5
Aktywny
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 15
Miejscowość: Leszno

13 Maj 2009, 10:34

erykoski5 napisał(a):
drajwer89 napisał(a):tańsze rozmowy z wybranymi numerami

Jak najbardziej. Wielu klientów chwali plusa. Ma wiele różnych ciekawych promocji. Można sobie poczytać na stronie http://www.plus.pl/oferta_indywidualna/

Dzięki za link, a moje drugie pytanie na temat orange?
drajwer89
Nowicjusz
Awatar użytkownika

15 Maj 2009, 12:47

wiem ze w zetafonie (to samo co prepaid ale z telefonem) w orange sa jakieś promocje do sieci...
Czy to aby na pewno prawda??
dlugopis
Nowicjusz

Miejscowość: WWA
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Stresujący manewr parkowania dla Kierowcy Stresujący manewr parkowania dla Kierowcy
    Umiejętne parkowanie jest równie ważnym elementem bezpiecznej jazdy jak poruszanie się po drogach. Tymczasem jeden na czterech kierowców ma problemy z parkowaniem(1). Kierowcy przyznają, że wolą zaparkować dalej ...
    Volkswagen zmienia plany dotyczące sportu samochodowego Volkswagen zmienia plany dotyczące sportu samochodowego
    Marka Volkswagen zmienia swoje plany dotyczące aktywności w sporcie samochodowym. Od 2017 roku Volkswagen będzie koncentrował się na nowych technologiach oraz dyscyplinach angażujących klientów. Po czterech latach ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Summer Cars Party 2009
      Freestyle Motocross, akrobacje w powietrzu, 17
      Man 4x4, Dakar, model RC, offroad
      Targi AutoSalon, bass i tuning