Jaka skrzynia basowa?

Jaka skrzynia basowa?

19 Lip 2010, 17:00

Witam, nikt nie odpowiedział na mojego poprzedniego posta dotyczącego radia i głośników, ale zdecydowałem się je zakupić i jestem niezwykle zadowolony. Kupiłem Clarion CZ200E, Infinity 9633i, dobre okablowanie i wzmak ADS. Jednak brakuje troszkę basu... Co polecacie? Czy zmostkować wzmaka, czy kupić aktywną skrzynię? I jaką?

Na ten sprzęcik wydałem już prawie kafelka, ale na tubkę chcę przeznaczyć do 250zł.... Żeby to w miare pukało :)
cichinho
Początkujący
Awatar użytkownika

Miejscowość: Straszewo

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Skoda Popular - samochodowa ikona ze sportowym sukcesem Skoda Popular - samochodowa ikona ze sportowym sukcesem
    Dokładnie 80 lat temu rajdowy duet Zdeněk Pohl/Jaroslav Hausman ukończył ŠKODĄ Popular legendarny Rajd Monte Carlo na drugim miejscu w klasie o pojemności silnika poniżej 1500 cm3. Prekursor dzisiejszej ŠKODY ...
    Renowacja zniszczonej skórzanej tapicerki Renowacja zniszczonej skórzanej tapicerki
    Chciał bym się z Wami podzielić wiedzą na temat renowacji skórzanych tapicerek. Mam za sobą ok. 20 odnowionych foteli, kilka kanap tylnych, boczków drzwiowych oraz kierownic. Właściwie uczyłem się na własnych ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Targi AutoSalon, bass i tuning
      BMW Gran Coupe
      VW Golf IV V5, przed startem
      Volkswagen Touran 1.6 TDI BlueMo Start&stop