Jaka TUBA????

Re: jaka TUBA????

05 Lut 2008, 12:41

ok dziekowa :) wiesz ja to robie zeby mi w samochodzie fajnie gralo a nie kilometr od niego mialo dudniec na zadne zawody tego nierobie wiec tyle wystarczy co mam ale dzieki za podpowiedz
NO BASS---NO FUN
d-_-b
only BLAUPUNKT GT
series
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
PiecU
Nowicjusz
Awatar użytkownika

Miejscowość: STalowa Wola

05 Lut 2008, 14:45

Ten głośnik co zaprezentowałem właśnie taki jest żeby słuchać a nie walić na pół wiochy. Jest bardzo punktualny i stroi sie go na ok 35-40hz w obudowie br i dobrze słychać muzę punktualnie i nie wyje na pól miasta. A takie "tuby" jak to nazywasz są nisko strojone i wyją i daleko niosą. Wyja bo maja bardzo długa odpowiedz impulsowa :) trochę teorii ciesze sie ze molem pomóc miłego użytkowania :)
bartmis
Nowicjusz

10 Mar 2016, 12:07

Ja bym proponował poszukać na stronie http://www.skapiec.pl/cat/40/3.7.8.9.10#from63671. Mają dość fajne ceny, a sprzęt jakościowo bardzo dobry.
lucas33
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 04 03 1988
Przebieg/rok: >50tys. km
Auto: leon
Silnik: 2.0 benzyna
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2010
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Stacja Stacja "Circle K" w Polsce zastąpi nazwę "Statoil"
    Stacje Statoil w Polsce zmienią w najbliższych miesiącach nazwę na Circle K. Zmiana marki rozpocznie się na polskim rynku 11 maja br. i obejmie całą sieć Statoil, która liczy 350 stacji paliw. Obiekt pilotażowy w Opolu ...
    Wiosenne pylenie to zmora nie tylko dla alergików Wiosenne pylenie to zmora nie tylko dla alergików
    Pyłki są zmorą nie tylko alergików, ale także kierowców bez względu na to, czy są na nie uczuleni czy nie. Dlaczego? Pyłki osadzające się na szybach samochodu potrafią ograniczać pole widzenia, a jazda w takich ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Nissan GTR zewnatrz
      Volkswagen Beetle Cabriolet, wnętrze, 2
      Dziewczyna - WojnaPP
      Man Trucknology RoadShow, ciągnik balastowy