Jaką Tubę Basową Kupić! Pilne jeszcze dziś!

Jaką Tubę Basową Kupić! Pilne jeszcze dziś!

15 Wrz 2009, 17:08

Witam,
Jestem tutaj pierwszy raz, i to forum wydaje mi się najrzetelniejszym źródłem informacji.
Otóż, mam taki problem, potrzebuję kupić tubę basową do 200zł (ze wzmacniaczem i okablowaniem). Proszę o konkretne propozycje, koniecznie jeszcze dzisiaj. Z góry dziękuję za pomoc.
Adipaslek
Nowicjusz

Miejscowość: Pasłęk

Re: Jaką Tubę Basową Kupić! Pilne jeszcze dziś!

21 Wrz 2009, 14:00

Za 200 to ciezko bedzie kupic dobra tube i wzmacniacz. No kupisz ale jakiegos dziada. Bez urazy :lol:
malarki
Początkujący

Miejscowość: kraków

Re: Jaką Tubę Basową Kupić! Pilne jeszcze dziś!

22 Wrz 2009, 18:06

tuba to nie za dobry pomysl kup glosnik i zrob skrzynie pod wymiar bedziesz bardziej zadowolony
Części Vectra C atrakcyjne ceny
gigit
Początkujący
Awatar użytkownika

Miejscowość: Kołobrzeg
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Sposoby na zmniejszenie kosztów ubezpieczenia samochodu Sposoby na zmniejszenie kosztów ubezpieczenia samochodu
    Niestety koszty ubezpieczenia samochodu wciąż rosną. Zindywidualizowany sposób liczenia składki oraz zwiększające się sumy wypłaconych odszkodowań dają się we znaki właścicielom samochodów, nawet tym bezszkodowym. ...
    Jak dobierać i wymieniać wycieraczki samochodowe? Jak dobierać i wymieniać wycieraczki samochodowe?
    Polecam fajny poradnik dotyczący doboru i wymiany wycieraczek. Załączam również filmik Na rynku dostępnych jest wiele rodzajów wycieraczek, różniących się od siebie typem mocowań, długością piór, ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006