Jaką Tubę Basową Kupić! Pilne jeszcze dziś!

Jaką Tubę Basową Kupić! Pilne jeszcze dziś!

15 Wrz 2009, 17:08

Witam,
Jestem tutaj pierwszy raz, i to forum wydaje mi się najrzetelniejszym źródłem informacji.
Otóż, mam taki problem, potrzebuję kupić tubę basową do 200zł (ze wzmacniaczem i okablowaniem). Proszę o konkretne propozycje, koniecznie jeszcze dzisiaj. Z góry dziękuję za pomoc.
Adipaslek
Nowicjusz

Miejscowość: Pasłęk

Re: Jaką Tubę Basową Kupić! Pilne jeszcze dziś!

21 Wrz 2009, 14:00

Za 200 to ciezko bedzie kupic dobra tube i wzmacniacz. No kupisz ale jakiegos dziada. Bez urazy :lol:
malarki
Początkujący

Miejscowość: kraków

Re: Jaką Tubę Basową Kupić! Pilne jeszcze dziś!

22 Wrz 2009, 18:06

tuba to nie za dobry pomysl kup glosnik i zrob skrzynie pod wymiar bedziesz bardziej zadowolony
Części Vectra C atrakcyjne ceny
gigit
Początkujący
Awatar użytkownika

Miejscowość: Kołobrzeg
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Dlaczego kierowcy ignorują znaki drogowe? Dlaczego kierowcy ignorują znaki drogowe?
    Według informacji płynących z Komendy Głównej Policji najczęściej wystawiane mandaty dotyczą przekraczania dozwolonej prędkości oraz za wykroczenie względem pieszych. Najnowsze badania pokazały, że prowadzący pojazdy ...
    Renault Pro+ - cztery rodzaje zabudów w nowym pick-upie Renault Pro+ - cztery rodzaje zabudów w nowym pick-upie
    Renault Pro+ przedstawia cztery rodzaje zabudów w nowym pick-upie Renault Alaskan, doskonale pokazujących pełne spektrum know-how marki: Alaskan ambulans, pojazd ratowniczo-pożarniczy, samochód z wysięgnikiem ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Sharan, wnętrze
      VW TOURAN CZARNY MAT
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Ford Focus II, Bestia
      Wyścigi na motorach na 1-8 mili