Jaki głośniki do blaupunkt mp28

Jaki głośniki do blaupunkt mp28

23 Lut 2009, 19:15

Witam,

Mam taki mały problem jakie głośniki mogę zamontować do swojego samochodu(wiem że na tył 100mm) jeżeli parametry radia to moc wyjściowa 4x22wat sinus przy 14,4v na 4om, moc maksymalna 4x40wat,
i czy głośniki pioneera TS-g 1002i o parametrach Moc maksymalna 120 Watt max , Nominalna moc wejściowa 25 Watt ,Impedance 4Ω ,Pasmo przenoszenia 35 – 30,000 Hz ,Skuteczność (1W/1m) 87 dB będą pasować parametrami do tego radia?
Proszę o pomoc

pozdro
pjachu
Nowicjusz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Historia Audi quattro w sportach motorowych Historia Audi quattro w sportach motorowych
    Na początku roku 1981, Audi z napędem quattro pojawiło się na scenie Rajdowych Mistrzostw Świata. Fin Hannu Mikkola, prowadząc auto z czterema ringami podczas Rajdu Monte Carlo, wygrał pierwszych sześć śnieżnych odcinków ...
    Dowożenie dzieci i uczniów do przedszkoli i szkół - autobus szkolny Dowożenie dzieci i uczniów do przedszkoli i szkół - autobus szkolny
    Za odpowiednie, zgodne z przepisami działania transportowe odpowiadają gminy. To właśnie na nie spada obowiązek zapewnienia bezpieczeństwa podróżującym do szkół i przedszkoli dzieciom. Według raportu NIK, w ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Jeep Wrangler, Off Road, 5
      Trial Lędziny 2014 czerwiec
      Men's Day 2009
      Stunt motocyklowy, jazda bez trzymanki na jednym kole