Jaki Klasyk do 15tyś

23 Lis 2014, 22:46

DamianYT napisał(a):Ja to chciałbym coś stylu starszym i bardziej klasycznym , np taki jak ten [link do Otomoto wygasł]


Nie wiem czy zdajesz sobie sprawę, że taka wołga jest do gruntownej renowacji, która przewyższy koszt zakupu. Nie mniej jednak samochód ciekawy i jeżeli masz fundusze to powodzenia:)
kirin88
Stały forumowicz
Awatar użytkownika
 
Posty: 2137
Zdjęcia: 10
Prawo jazdy: 0- 0-2006
Auto: BMW & ROVER
Silnik: V8 :D
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 1995

23 Lis 2014, 22:54

Ta wołga nie wyjdzie 15k. jak zakończysz ją w 30-40k to trzeba będzie być szczęśliwym. :mrgreen:
szybki
Moderator - Tuning
 
Posty: 10313
Prawo jazdy: 19 07 1994
Auto: Toyota
Paliwo: Benzyna
Typ: Sport/Coupe

23 Lis 2014, 22:56

Skoro podobają Ci się Wołgi to może lepiej poszukać GAZ-24 Wołga? Piękny krążownik :ok:
łysy
Stały forumowicz
Awatar użytkownika
 
Posty: 2759
Zdjęcia: 2
Prawo jazdy: 12 09 2001
Auto: VW Golf VII
Silnik: 1.4 TSI 150KM
Paliwo: Benzyna

23 Lis 2014, 23:00

batekbartek88 napisał(a):Proponuje jednak kupno auta którym trochę pojeździsz a nie większość czasu będzie stało i się utlenialo. Mb190 zajebi... auto, jeszcze w czarnym kolorze to już wogole :-)


Ze wszystkich samochodów wymienionych w temacie MB 190 utlenia się zdecydowanie najszybciej :ok:.

HighwayStar napisał(a):te auta nie będą tanieć i jest to swojego rodzaju inwestycja,


Żaden samochód wymieniony w tym temacie nie będzie już tanieć :piwo:.

DamianYT napisał(a):Golfy i te BMW mnie nie interesują :D


Proszę nie wymieniaj E30 i Golfa w jednym zdaniu :D. Rozumiem z czym Ci się oba mogą kojarzyć ale Golf to badziewie, a E30 to świetna maszyna.

DamianYT napisał(a):;) SIERRA była by ciekawa


Bardzo dobry wybór :ok:. Osobiście baaaardzo polecam ten samochód :yes:, a przyprawia o skręt szyi osoby trochę starsze niż 15 lat, mnie prosili ludzie bym zjechał na chwilę na bok bo chcieli obejrzeć Ścierkę z bliska. Przeważnie byli to ludzie 30 - 70 lat ale w większości od 40... Z bardzo różnych samochodów od Lanosa do nowego Jaguara.

Interesowała by Cię mk1 czy mk2? Bo rozumiem że kwestia wyglądu odgrywa tu jakąś rolę, czy jednak nie?

[link do oferty na Olx wygasł]

Tu znalazłem dość ładną mk2. Budżet masz aż za duży na ten samochód (oczywiście poza cosworth, bo to już duuużo za niski budżet), więc w lato jak będzie wysyp będziesz mógł sobie wybrać co chcesz. Rynek ładnych Ścierek w zimę jest dość mały, trzeba by poczekać do lata. Jakiś czas temu był do sprzedania merkur XR4TI na alledrogo :mrgreen:, stali forumowicze będą go pamiętać -> piękny stan i chyba 7500 zł.

Gdybyś poważnie już zaczął myśleć o Sierr'ce to daj znać na PW, coś tam zawsze podpowiem :ok:. Ścierek jest dosyć mało co jest wadą gdy ją kupujesz, a zdecydowaną zaletą gdy już ją masz :wink:. Generalnie znalezienie zadbanej sztuki NIE JEST jakimś niesamowitym wyczynem :no:.

A gdybyś chciał naprawdę cudowną to z tym budżetem zapraszam do kontroli mobile.de:

[link do mobile.de wygasł]

Skąd jesteś kolego??? W Wawie stoi jeszcze ładna Omega A w dodatku na czarnych blachach gdybyś był zainteresowany.

kirin88 napisał(a):Kupno klasyka nawet na pierwszy samochód to bardzo dobry pomysł. Klasykiem na prawde nauczysz się jeździć, nauczysz się myślenia za kierownicą. W starym samochodzie zawsze jest coś do zrobienia więc majsterkowanie potrenujesz. Gdy gdzie nie gdzie wyskoczy purchel rdzy, będziesz miał okazje nauczyć się przydatnej umiejętności walki z rudą, która klasyków nie opuszcza aż po złom :mrgreen:


Mam identyczne zdanie :ok:.

Pozdrawiam :).
Vermin
Stały forumowicz
 
Posty: 1670
Zdjęcia: 4
Prawo jazdy: 06 01 1992
Auto: Ściera
Silnik: 2.0 DOHC EFI
Paliwo: Benzyna
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1993

23 Lis 2014, 23:01

HighwayStar napisał(a):Z klasyków VW Karmann mi się bardzo podoba

Mi też się podoba ten samochód i ogólnie stare VW mają w sobie to coś co mnie przyciąga, a może coś takiego linki przykładowe:
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł] ten jest dość rzadki
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł] ten też jest bardzo rzadki w PL
Nowe Fotki Mojego Auta są w tym temacie
fiat-seicento-900-krzycha-vt94145.htm
Krzychu
Stały forumowicz
Awatar użytkownika
 
Posty: 4854
Auto: VW POLO 6R
Silnik: 1.2 TDI CR 75 KM
Paliwo: Diesel
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2010

24 Lis 2014, 20:12

Hmm każdy ma tu inne zdanie ;) Polskie samochody mnie interesują aczkolwiek przy jednym klasyku zapewne nie zostanę , będę chciał daleć kontynuować to dzieło i 2 samochodem będzie zapewne coś z Polski ale to w póżniejszym czasie . Teraz mnie zainteresował ten VW ale ile utrzymanie go będzie mnie kosztowało ;/ [link do oferty na Olx wygasł] ta TOYOTA [link do Otomoto wygasł] też nie jest zła a co do Sierry to narazie ją zostawie na rezerwie ;) Ale nadal mnie kręci ta Wołga kasy trzeba dać galancie ale takie autko cieszyło by popularnością [link do oferty na Olx wygasł] Chociaz jak bym poszukal na zagranciznych stronach to może tam są tańsza te Wołgi . Skode znalazłem ale tez trzeba w nią włożyć trochę kasy ale w 15 spokojnie bym się zmieścił [link do oferty na Olx wygasł]
DamianYT
Nowicjusz
 
Posty: 8
Auto: Nie mam
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    BMW w leasingu – o czym warto pamiętać?
    Luksusowe modele BMW cieszą się dużym zainteresowaniem zwłaszcza wśród przedsiębiorców. Korzystne rozwiązanie stanowi szczególnie BMW leasing. Na co zwrócić uwagę, decydując się na tę formę finansowania? ...
    Uwaga, roboty drogowe!
    Jazda w strefie robót drogowych wiąże się z wieloma zagrożeniami, m.in. z powodu zmienionej organizacji ruchu czy ubytków w nawierzchni. Odpowiednia prędkość i zachowanie dystansu – o czym jeszcze powinni ...

24 Lis 2014, 20:32

Nie wiem co jest tak fascynującego w radzieckiej tandecie, której wbrew pozorom jest na pęczki :D
Weź Ty najpierw skończ 18, zrób prawko a dopiero potem zastanawiaj się nad autem :yes: na własnym przykładzie przerabiałem podobny do Twojego temat, tzn jako 17 latek wymyślałem czym ja to bym nie jeździł, a życie po zdaniu prawka zweryfikowało wszystko (auto w profilu nie moje, użytkuje okazjonalnie)
mike
Moderator
Awatar użytkownika
 
Posty: 14068
Zdjęcia: 15
Miejscowość: Zawiercie|Śląsk
Prawo jazdy: 04 09 2013
Auto: Lexus ES 330
Silnik: 3.3 V6 228KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2004

24 Lis 2014, 21:00

mike1735 napisał(a):Nie wiem co jest tak fascynującego w radzieckiej tandecie, której wbrew pozorom jest na pęczki
Weź Ty najpierw skończ 18, zrób prawko a dopiero potem zastanawiaj się nad autem na własnym przykładzie przerabiałem podobny do Twojego temat, tzn jako 17 latek wymyślałem czym ja to bym nie jeździł, a życie po zdaniu prawka zweryfikowało wszystko (auto w profilu nie moje, użytkuje okazjonalnie)


Mi ten cały temat wygląda na dziecięce marzenia, które i tak życie zweryfikuje... :mrgreen:
kirin88
Stały forumowicz
Awatar użytkownika
 
Posty: 2137
Zdjęcia: 10
Prawo jazdy: 0- 0-2006
Auto: BMW & ROVER
Silnik: V8 :D
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 1995

24 Lis 2014, 21:48

kirin88 napisał(a):Mi ten cały temat wygląda na dziecięce marzenia, które i tak życie zweryfikuje...
To już swoją drogą :roll:
mike
Moderator
Awatar użytkownika
 
Posty: 14068
Zdjęcia: 15
Miejscowość: Zawiercie|Śląsk
Prawo jazdy: 04 09 2013
Auto: Lexus ES 330
Silnik: 3.3 V6 228KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2004

24 Lis 2014, 22:30

A czemu miałbym niby nie kupić Wołgi mówię ze mam uzbierane hajsu i brakuje mi trochę to 15tysięcy , pracuje u taty więc pracę mam . A klasyk marzy mi się ciągle , ale jak nie Wołga to coś innego się poszuka czegoś innego . Patrzcie co znalazłem tylko ciekawe jak wygląda pod spodem ;) [link do oferty na Allegro wygasł] Albo ten garbus , chyba pojadę z tatą na oględziny [link do ogłoszenia na Otomoto wygasł] zły nie jest ;)
DamianYT
Nowicjusz
 
Posty: 8
Auto: Nie mam

24 Lis 2014, 22:40

Może Opel Rekord?
mateo199214
Zaawansowany
Awatar użytkownika
 
Posty: 962
Zdjęcia: 48
Prawo jazdy: 31 07 2012
Przebieg/rok: 10tys. km
Auto: Audi 80 2.0ABK B+G Climatronic
Silnik: 2.0 ABK
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1993

25 Lis 2014, 09:52

Troche racji w tym jest co koledzy piszą,też miałem ciekawe wizje na auta a wyszło jak wyszło i mam malucha :mrgreen:
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38411
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012

26 Lis 2014, 15:31

Malucha to ja też mam w garażu stoi bo stoi przyda sie ;) Opel Rekord ciekawy wóz ;)
DamianYT
Nowicjusz
 
Posty: 8
Auto: Nie mam

26 Lis 2014, 16:40

Bardzo ciekawy i bardzo z klasą mimo,że nie przepadam za oplem.
mateo199214
Zaawansowany
Awatar użytkownika
 
Posty: 962
Zdjęcia: 48
Prawo jazdy: 31 07 2012
Przebieg/rok: 10tys. km
Auto: Audi 80 2.0ABK B+G Climatronic
Silnik: 2.0 ABK
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1993

27 Lis 2014, 20:48

DamianYT napisał(a): chyba pojadę z tatą na oględziny [link do Otomoto wygasł] ... 82957.html zły nie jest ;)

Jeszcze nawet nie masz 18lat a już chcesz jechać na oględziny ???
DamianCAR
Zaawansowany
Awatar użytkownika
 
Posty: 840
Zdjęcia: 6
Miejscowość: Warszawa
Przebieg/rok: 40tys. km
Auto: E36, Opel Vectra C
Silnik: m50b25, 2.0T + LPG
Skrzynia biegów: Manualna