Jaki kolor wybrać??

14 Maj 2010, 17:44

Witam, jestem jeszcze przed zakupem nowego samochodu, ale nie mogę zdecydować się jeszcze co do koloru owego auta. Chodzi mi głównie o funkcjonalność koloru, a mianowicie jaki kolor karoserii najmniej się „brudzi” i nie będzie kłopotu ze sprzedażą samochodu w danym kolorze, ponieważ słyszałem, że auta w kolorze czarnym najchętniej są kupowane.

Z góry dziękuje i pozdrawiam Flig13
Flig13
Nowicjusz
 
Posty: 1
Miejscowość: Warszawa

14 Maj 2010, 17:48

Ja bym brał grafitowy
Zalezy jeszcze jaki samochód
Są modele którym konkretny kolor pasuje bardziej niz inne
Kakameo
Początkujący
 
Posty: 205
Miejscowość: ok. Wadowic
Auto: Seicento 900 41KM

14 Maj 2010, 17:53

Witaj.czarne,niebieskie,srebrne wszystkie metaliczne to sa najbardziej kupowany iposzukkiwane kolory.Kolejność nie przypadkowa.Jezeli chodzi o praktyczność to chyba szary metalic jest nie do podgryzienia.pozdro
mimi
milutki5
Aktywny
 
Posty: 348
Miejscowość: małopolska

14 Maj 2010, 17:58

Na czarnym wbrew pozorom bardzo widać bród i kurz, trzeba czesto myc aby auto ladnie wygladalo
Bierz grafit
Szary
Albo niebieski :)
Kakameo
Początkujący
 
Posty: 205
Miejscowość: ok. Wadowic
Auto: Seicento 900 41KM

14 Maj 2010, 18:00

Ostatnio w radiu nawet o tym mówili :smile: srebrne auta sie najmniej brudzą i te kolory są zazwyczaj spostrzegane jako ludzie spokojni,nie emocjonalni.Z koleji czarny kolor jest najczęściej wybierany przez tzw dresów,chłopaków spod dyskotek no i wiadomo tych co kochają pedał gazu.
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38411
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012

14 Maj 2010, 18:21

Zdecydowanie srebrny metalic. Miałem kiedyś srebrne Tico - można go było pół roku nie myć i nie było widać :P Potem miałem czarną Corsę a teraz granatowego Focusa i te kolory to dramat - można nie wyjeżdżać z myjni :(
Kubuch
Stały forumowicz
Awatar użytkownika
 
Posty: 2671
Miejscowość: Matplaneta
Przebieg/rok: 20tys. km
Auto: Fiesta MK7 FL / Mini One
Silnik: 1,0 100 KM/1,6 90 KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2013

14 Maj 2010, 19:16

Mój Ford jest srebrny gdy jest umyty to kolor prezentuje się świetnie. Jeśli chodzi o brudzenie się to nie jest już tak kolorowo, znać na takim kolorze wszystko.
Najpraktyczniejszym kolorem wg mnie byłby szary wpadający w odcienie brązu :wink:
krikus
fs...VIP
Awatar użytkownika
 
Posty: 2694
Zdjęcia: 125
Auto: Opel Vectra C 1.8

14 Maj 2010, 21:33

jeszcze mozna pomyslec nad Zielonym ale Szary czy srebnry to dobre kolory. Byle nie biały, granatowy i czarny :)
szukam Autka :)
Czaki85
Nowicjusz
 
Posty: 33
Miejscowość: Mikołów

14 Maj 2010, 21:54

Srebrny,srebrny i jeszcze raz srebrny metalic :D plusem jest że brud najmniej widać ale czy auto ma 1 rok czy 15 prawie tak samo wygląda :) Za srebrny trzeba zapłacić średnio 2000 zł własnie za jego funkcjonalność
Witek2010
Początkujący
 
Posty: 52
Miejscowość: jokia