Jaki kompresor???? Proszę o pomoc;)

Jaki kompresor???? Proszę o pomoc;)

22 Lut 2012, 13:04

Mam starą sprężarkę ze zbiornikiem 150l posiedziałem na allegro i zauważyłem że zamiast nowej sprężarki bardziej opłaca się kupić sam kompresor, pytanie jaki???

Chcę wydać na niego do 1000zł
[link wygasł]
[link wygasł]
[link wygasł]
http://www.skleptechniczny.pl/POMPA_SPR ... _p490.html

Kompresor jest mi potrzebny do prac w warsztacie domowym ,malowanie i inne narzędzia pneumatyczne ,klucze kątowe ,szlifierki itp..... dodam jeszcze że nie będę używał go codziennie bo nie mam na to czasu.
CrazyCar
Obserwowany

Prawo jazdy od: 01 01 2010
Auto: Mitsubishi Carisma GDI

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Problem smogu w Polsce, a najbardziej ekologiczne samochody Problem smogu w Polsce, a najbardziej ekologiczne samochody
    Polska od lat ma najbardziej zanieczyszczone powietrze w Unii Europejskiej – mówi najnowszy raport NIK. W ponad 90 proc. za ten stan rzeczy odpowiada indywidualne ogrzewanie budynków. Pomimo tego, że samochody ...
    Lexus GS F wśród samochodów roku 2016 magazynu Playboy Lexus GS F wśród samochodów roku 2016 magazynu Playboy
    Redakcja magazynu Playboy przyznała doroczne wyróżnienia dla najlepszych samochodów roku. Za numer jeden uznano Jaguara F-Pace – pierwszy SUV w historii brytyjskiej marki. W kategorii "Luksus i sport" ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Sharan, wnętrze
      VW TOURAN CZARNY MAT
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Ford Focus II, Bestia
      Wyścigi na motorach na 1-8 mili