Jaki monitor do kamer cofania?

Jaki monitor do kamer cofania?

09 Mar 2014, 20:27

Czy ktoś z Was mo ze mi powiedzieć jaki monitor powinienem zakupić abynadawał się do podłączenia kamer cofania?

Sprawa wygląda tak, że w swoim fiacie mam otwór w suficie o wymiarach 5 cm (wysokość) i 17 cm (szerokość). Chcę tą dziurę zatkać, a że mam przyceimniane tylne szyby to chcę wrzucić tam ekran do cofania tylko, że nie wiem jaki powinienem zakupić.
Z tego co patrzyłem. Sufitowe ekrany są drogie, a zwykłe z możliwością przekręcania w nim obrazu o 180 stopni, bez konieczności kręcenia ekranem widziałem 1.
Upatrzyłem taki: [link wygasł]

Możecie mi podać jakiś tani monitor LCD (najlepiej o przekątnej 7cali aby zatkać ten otwór) aby dało się do niego podłączyć kamere cofania?
Fajnie byłoby gdyby się dało podłączyć dwie kamery do cofania - przednią i tylną.
irask2
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 20 04 1990
Przebieg/rok: 2tys. km
Auto: Fiat Punto II
Silnik: 1.2
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999

Re: Jaki monitor do kamer cofania?

24 Wrz 2015, 21:01

A co myślicie o takim monitorze: http://www.conrad.pl/Monitor-samochodow ... 77_0304079 Obrotowy i z lustrzanym odbiciem
borsuk
Nowicjusz

Auto: Opel astra

06 Paź 2015, 18:49

Używałem go, jest naprawdę niezły, polecam
cocococo
Nowicjusz

Auto: nie mam

06 Paź 2015, 18:51

Za tę cenę się opłaca, dobra jakość
koala20
Nowicjusz

Auto: opel vectra
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Wyższe ubezpieczenie OC, podwyżki dla kierowców Wyższe ubezpieczenie OC, podwyżki dla kierowców
    Drastyczna podwyżka ubezpieczeń OC jaka miała miejsce w ostatnim czasie to bardzo mocny cios wymierzony w kierowców którzy płacą i tak już wysokie składki obowiązkowego ubezpieczenia za swoje samochody. Cena ...
    Jak radzić sobie z podstawową obsługą samochodu? Jak radzić sobie z podstawową obsługą samochodu?
    Mogłoby się wydawać, że włączenie świateł przeciwmgłowych, wymiana koła na zapasowe czy znajomość sygnalizacji świateł ostrzegawczych na desce rozdzielczej to podstawowe umiejętności, jakie powinien posiadać kierowca. Tymczasem ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006