Jaki najlepszy sprzet audio do 1000zl POMOCY

Jaki najlepszy sprzet audio do 1000zl POMOCY

21 Lis 2009, 08:57

Witam. Zaoszczędziłem trochę pieniążków i postanowiłem zakupić do samochodu dobry sprzęt audio, ale nie chce włożyć pieniędzy w błoto i postanowiłem napisać na forum z prośbą o pomoc tych którzy się na tym znają. A więc do dyspozycji mam minimum 1000zl do 1100zl i zastanawiam się czy kupno samego radioodtwarzacza z głośnikami wystarczy czy może do tego jeszcze wzmacniacz? Posiadam Fiata Coupe i przeczytałem na różnych forach, że tuba w tym samochodzie się nie sprawdza i zastanawiam się czy wystarczy kupno dobrych głośników z dobrym radioodtwarzaczem czy może jeszcze jakiś wzmacniacz do tego.
Dotychczas pochodziłem po allegro i udało mi się znaleźć takie rzeczy:
Radio :
[link wygasł]
lub
[link wygasł]
Oraz głośniki :
[link wygasł]
Tylko zastanawiam się czy to wystarczy i czy jakość i moc będzie wystarczająca i zadowalająca?
Bardzo proszę o pomoc osoby które się na tym znają z góry bardzo dziękuje za pomoc.
sloo90
Nowicjusz

Miejscowość: Toruń

Re: Jaki najlepszy sprzet audio do 1000zl POMOCY

22 Lis 2009, 20:35

dobry sprzęt za 1100zł???????? hahahahahahah :D to trochę za mało na dobry subwoofera nie kupisz a bez niego nie ma audio. radyjka fajne pokazujesz ale celuj raczej w firmę alpine jak zależy ci na brzmieniu. minimum do takiego autka to 2 tweetery 2 średnio tonowe 1 sub 1 wzmacniacz, zwrotnica
psioter5

27 Lis 2009, 22:49

no tak ale mi rozchodzi się właśnie o takie coś jak pokazałem i zastanawiam się tylko czy do tych głośniczków i radia Pioneer bedzie potrzebny wzmacniacz czy da rade bez ?
sloo90
Nowicjusz

Miejscowość: Toruń

28 Lis 2009, 08:07

zawsze da rade bez ale z będzie 100 razy lepiej.
psioter5

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Sposoby na zmniejszenie kosztów ubezpieczenia samochodu Sposoby na zmniejszenie kosztów ubezpieczenia samochodu
    Niestety koszty ubezpieczenia samochodu wciąż rosną. Zindywidualizowany sposób liczenia składki oraz zwiększające się sumy wypłaconych odszkodowań dają się we znaki właścicielom samochodów, nawet tym bezszkodowym. ...
    Co to jest Defensive Driving? Co to jest Defensive Driving?
    Amerykanin Chris Imhoff z National Safety Council jako pierwszy sformułował reguły "Defensive Driving" (DD), czyli jazdy defensywnej. Pierwszy kurs DD zorganizowano w USA w 1964 roku. Od 50 lat w krajach anglosaskich oraz ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006