Jaki samochód mam wybrać

Jaki samochód mam wybrać(roczniki 2001-2003)

Ankieta zakończyła się 09 Sie 2011, 20:22

Renault Laguna II(Kombi)
3
75%
Peugeot 307(Kombi)
0
Brak głosów
Mazda Premacy(Van)
0
Brak głosów
Citroen Xsara Picasso(Van)
1
25%
Razem głosów : 4

02 Sie 2011, 20:22

Proszę o radę.
zielony6
Obserwowany
 
Posty: 1

02 Sie 2011, 21:06

Ja bym wybrał Xsare,miałem okazje jeżdzić ostatnio takowym i stwierdzam że super autko (silnik 2.0hdi który bywa oszczędny,środek przestronny,bagażnik pojemny).
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38411
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012

02 Sie 2011, 22:42

barol91 napisał(a):...silnik 2.0hdi który bywa oszczędny...

ten silnik JEST oszczedny i naprawde trzeba sie postarac zeby bral wiecej. nie wiem jak w XP (jednak wieksza buda niz w X, ktora uzytkuje) ale nie trzeba sie jakos starac zeby w trasie (polskie drogi) uzyskac 5/100, co przy wadze auta 1400 kg jest naprawde dobrym wynikiem.
XP jest mocno niedocenianym autem co skutkuje dobra cena w zakupie i sporymi szansami trafienia nie zajezdzonego egzemplaza. na forach uzytkownicy narzekaja na trzeszczace plastyki ale rzecz jest do wyeliminowania.

pozdr
viwaldi
viwaldi
 

03 Sie 2011, 11:57

Mi najbardziej z tych wszystkich podoba się Laguna kombi,ale to tylko moje zdanie,nie wiem na jakie szczegóły oraz elementy zwracasz uwagę. Citroen to też dobry wybór,ładnie się prezentuje,dobry i ekonomiczny silnik. Wybieraj między tymi dwoma modelami.
MotoTechnic
Początkujący
 
Posty: 74
Miejscowość: Kraków

03 Sie 2011, 14:14

Tak tylko że Laguna II z początków lat produkcji to królowa lawet :wink:
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38411
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012