Jaki samochód ??

Jaki samochód ??

Opel astra II
4
21%
Audi A4
9
47%
Ford Foxus
2
11%
inne..
4
21%
Razem głosów : 19

17 Lut 2008, 20:23

Witam, tak jak w ankiecie, zastanawiam sie nad tymi samochodami, jak macie jakieś opinie, sugestie to byłbym wdzięczny za podzielenie sie nimi ;) Roczniki jakie mnie wstępnie interesują to 1997-2000, dokładnie nie wiem ile będę mógł przeznaczyć pieniędzy, przyjmijmy ze do 15000 ;) Nie interesuje mnie kombi, i wolałbym wersje 5 drzwiowe..
radek_1986
Nowicjusz
 
Posty: 4

17 Lut 2008, 21:20

Audi jest w miarę niezawodnym pojazdem o ustalonej renomie. Trzeba jednak unikać wyeksploatowanych egzemplarzy w dużych ilościach sprowadzonych do Polski w ramach prywatnego importu. Decydując się na zakup A4, warto sprawdzić, czy nie wycieka olej z miski olejowej i płyn z układu chłodzenia. Zdarzają się uszkodzone pompy olejowe i zacinające się elektryczne Fot. Audi: Wnętrze wykonano z materia³ów wysokiej jakości. podnośniki szyb, niespodziewanie włączający się fabryczny immobiliser i wadliwie działający centralny zamek. Te drobne usterki są jednak denerwujące. W egzemplarzach wyprodukowanych w latach 1995-97 producent dokonywał wymiany poduszek powietrznych, które uruchamiały się przedwcześnie. Koszty eksploatacji są wysokie. Np. Sprzęgło kompletne kosztuje 1800 zł.

Pozdro :wink:
Per aspera ad astra
Tiguan
Zaawansowany
Awatar użytkownika
 
Posty: 629
Miejscowość: Pruszków

17 Lut 2008, 22:33

Ja tak ostatnio bardziej myślałem nad Astrą II, ponieważ słyszałem że w miarę mało pali, co jest dla mnie, studenta jednak ważne ;) I dlatego ważną rzeczą jest także niezawodność.. najbardziej nie zawodnym samochodem z tej trójki jest chyba foxus, ale ja na razie najbardziej jestem zdecydowany na astre, ale otworzyłem ten temat, żeby dowiedzieć sie czegoś nowego...więc mile widziane są wszystkie opinie ;)
radek_1986
Nowicjusz
 
Posty: 4

17 Lut 2008, 22:35

może Lagune?
michalmanu
Zaawansowany
 
Posty: 585
Miejscowość: Silesia

17 Lut 2008, 23:38

hmmm.. np cos takiego: [link do oferty na Allegro wygasł] ??

Jedynki mi sie nie za bardzo podobają, a na dwójki mnie nie stać ;) Ale pomyśle;) Ta Laguna co pokazuje była by dobra ??;)
radek_1986
Nowicjusz
 
Posty: 4

22 Lut 2008, 19:56

Z tego co sie dowiadywałem to najmniej kosztowny pod względem eksploatacji z tych samochodów które zaproponowałem jest Opel astra II, co o tym, sądzicie? Czy to prawda ?? Audi jest fajne ale właśnie z tego co słyszałem jest drogie, to samo słyszałem o Foxusie.
radek_1986
Nowicjusz
 
Posty: 4
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Kierunkowskazy - migać czy nie migać?
    Kierunkowskazy są ważnym narzędziem komunikacji na drodze. Pozwalają na informowanie o planowanym manewrze, więc prawidłowe korzystanie z nich powinno być nawykiem wszystkich kierowców. Dla wielu jednak nie jest. Trenerzy ...