Jaki sprzęt wybrać do diagnostyki

Jaki sprzęt wybrać do diagnostyki

14 Gru 2013, 13:11

Witam mam zamiar zakupić jakiś w miarę tani sprzęt do diagnostyki głównie zależy mi na kasowaniu błędów np ostatnio w peugeocie 206 miałem świecące kontrolki od airbag i check control, nad sprzętem myślałem o scanmaster + elm327 i moje pytanie czy będzie to zdawać egzamin gdyż jestem zielony w tych tematach i nie chciał bym kupić czegoś co nie będzie spełniało wymagań. Z góry dziękuje i pozdrawiam.
damian0076
Obserwowany

Auto: Nie mam

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

[SUV-C] ix35 2,0 / Antara 2,4 / Yeti 1,8 TSI / Rav-4 III 2,0 [SUV-C] ix35 2,0 / Antara 2,4 / Yeti 1,8 TSI / Rav-4 III 2,0
    Podstawowe kryteria zestawienia: - SUV segmentu C - silnik benzynowy o mocy 150KM - manualna skrzynia biegów - modele z okolic 2010 roku Wytypowane modele do zestawienia: - Hyundai ix35 2,0 - 163KM - Opel Antara 2,4 ...
    Na co zwrócić uwagę przy zakupie terenówki Na co zwrócić uwagę przy zakupie terenówki
    W terenówkach najważniejsze są rama, zawieszenie, napędy i silnik. Buda ma mniejsze znaczenie. Sprawdź jak samochód odpala na zimno, jaki dymek idzie z rury wydechowej i ile go jest. Po kilku sekundach dymienia ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Skoda Octavia kombi, zima, opony
      ALT
      Volkswagen Polo R WRC, przegląd przed kolejnym rajdem
      Allegro Power 2008