Jaki środek do czyszczenia wtryskiwaczy diesla .

Jaki środek do czyszczenia wtryskiwaczy diesla .

17 Lis 2016, 20:42

Witam , jaki srodek kupic do czyszczenia wtryskiwaczy diesla commonrail , volvo 2.0 D 136km . ?
Polecacie firme STP?
energymix123
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 17 05 2011
Auto: nie mam

Re: Jaki środek do czyszczenia wtryskiwaczy diesla .

21 Lis 2016, 14:29

energymix123 napisał(a):Polecacie firme STP?
Tej firmy nie próbowałem, ale mając jakiś czas temu diesla używałem Liqui Moly 2666 do oczyszczania wtryskiwaczy w dieslu. Dodajesz do paliwa.
Kacper
Stały forumowicz

Zdjęcia: 3296
Miejscowość: Warszawa - okolice
Prawo jazdy od: 14 09 1997
Auto: Volvo S40
Silnik: 2.0 140KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999

Re: Jaki środek do czyszczenia wtryskiwaczy diesla .

15 Gru 2016, 13:08

Ja szczerze mówiąc nigdy nie czyściłem samodzielnie wtryskiwaczy, zawsze wolę podjechać do dobrego serwisu który właśnie w tym się specjalizuje oraz co do którego mam pewność i zaufanie. To bezpieczna opcja.
Dabtuner
Aktywny

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Felgi samochodowe - rozstaw i ilość śrub Felgi samochodowe - rozstaw i ilość śrub
    Przedstawiamy dwa parametry montażowe felg samochodowych (średnicę śrub i ich ilość) zarówno stalowych jak i aluminiowych. Są one na tyle ważne, że oba te parametry muszą być dokładnie takie same jak zalecił producent ...
    Samsung Safety Truck na drogach - monitory z tyłu na naczepie Samsung Safety Truck na drogach - monitory z tyłu na naczepie
    Samsung Electronics zaprezentował pierwszy prototyp Samsung Safety Truck – pojazdu ciężarowego wyposażonego w technologię służącą zapobieganiu wypadkom drogowym przy wyprzedzaniu. Samsung stara się poprawiać jakość ...

•  
    • Warto przeczytać
    • DSCN5844
      Targi AutoSalon, bass i tuning
      Spotkanie 4x4 Buków
      Fiat Seicento, Tuning