Jaki subwoofer i wzmacniacz do Santa Fe za ok 700$

17 Sie 2007, 21:01

Witam,chce kupic jakis sprzet do Santa Fe.Miejsca mam duzo bo to wersja 7-dmio osobowa.Myslalem o jakims glosniku 12" ale nie wiem czy jeden czy dwa i wzmaczniacz czy mono lub inny.Radio i glosniki mam firmowe nawet nie zle cykaja ale brak w nich basu.Mam linka ale nie wiem co wybrac,mam na oku Alpine SWX-1243D 3000W oraz MA Audio HK-401SX Amp 1800W Mono Block Amplifier.Prosze o porade czy to pasuje? Kris
Link 1
[link wygasł]
Ostatnio edytowany przez krzysztofrud2 21 Sie 2007, 20:56, edytowano w sumie 3 razy
2007 Hyundai Santa Fe Limited 3.3L V6,242 KM
krzysztofrud2
Nowicjusz
Awatar użytkownika

Miejscowość: Pennsylwani

18 Sie 2007, 13:15

Jeżeli chodzi o głośniki to ja bym kupił jeden. i tak będzie naprawdę głośno grał. Polecam te:
[link wygasł]
[link wygasł]
[link wygasł]

W tym pierwszym to chyba jest cena za 2 głośniki, ale nie wiem, musisz doczytać to.

na wzmacniaczach to się za bardzo nie znam. Wiem tylko że wzmacniacze Rockforda są naprawdę dobre, i JL Audio. Podobno są świetne.
Mój kolega miał wzmacniacz i głośnik Rockforda, i ten zestaw grał przepięknie.
Wspaniała muzyka na wspaniałym sprzęcie:) Wszystko czego potrzebuje:)
Bryza
Początkujący

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Prototyp Nowej Hondy Civic Type R na Tokyo Auto Salon Prototyp Nowej Hondy Civic Type R na Tokyo Auto Salon
    Podczas tegorocznego salonu samochodowego w Tokio, poświęconego samochodom o wysokich osiągach oraz konstrukcjom stuningowanym. Prototyp prezentuje elementy stylizacyjne, które znajdą się w Hondzie Civic Type R nowej ...
    Jak podłączyć kable rozruchowe do akumulatora? Jak podłączyć kable rozruchowe do akumulatora?
    Zima to najtrudniejsza pora roku dla naszego samochodu szczególnie jeżeli trzymamy go pod tzw. chmurką. Co zrobić jeżeli nie uda nam się uruchomić auta przy pomocy własnego źródła prądu jakim jest akumulator? ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Sharan, wnętrze
      VW TOURAN CZARNY MAT
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Ford Focus II, Bestia
      Wyścigi na motorach na 1-8 mili