Jaki telefon kupić?

Jaki telefon kupić?

03 Lut 2014, 11:32

W związku z tym, że kończy mi się abonament - muszę w krótkim okresie czasu zdecydować się na coś nowego. Zastanawiałem się nad kilkoma modelami... HTC One, Galaxy S4 itd. Ale z mojej analizy wynika, że stać mnie będzie na coś tańszego. Porównałem sobie lg swift l7 ii czy lg swift l9 - oba w granicach 1000 zł, podzespoły wyglądają rozsądnie... Co o nich myślicie? Czy ktoś z was miał jeden z tych modeli? Jak się sprawowały?
zachary
Początkujący

Prawo jazdy od: 13 05 1998

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Opel ADAM produkowany będzie w fabryce Eisenach w Turyngii Opel ADAM produkowany będzie w fabryce Eisenach w Turyngii
    Fabryka w Eisenach w Turyngii szykuje się do rozpoczęcia produkcji Samochodu Opel ADAM. Miasteczko Eisenach w Turyngii liczy 43 000 mieszkańców i jest miejscem urodzenia Jana Sebastiana Bacha z zamkiem warownym Wartburg ...
    Miejski model w nowej odsłonie - Skoda Citigo Miejski model w nowej odsłonie - Skoda Citigo
    Na wiosnę 2017 roku najmniejszy model Škody zyskuje zmodernizowany przód nadwozia oraz zmiany we wnętrzu. Nową twarz modelu buduje przeprojektowana maska, grill oraz zderzak z wbudowanymi światłami przeciwmgłowe, ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Lexus LFA
      VW Golf i Bora
      29
      Ford Capri mk 1