Jaki to może buć samochód ..?

Jaki to może buć samochód ..?

19 Sie 2010, 11:45

Witam
Mam takie pytanie.. ostatnio ktoś podjechał pod moja działkę białym samochodem wysiadł z niego i ukradł z ogródka psa... I tutaj pytanie co to mógł być za samochód szkic tak mniej więcej w paincie
http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-08/2c2382b0.jpg
Mógł być to woldzwagen gdyż ujrzałem na tym samochodzie w rogu po lewej naklejkę http://www.autotronika.cba.pl/vw-logo.png. Samochód był raczej stary w sensie że stary model, jeśli ktoś mógł by pomoc.. nie robił bym poszukiwań gdyby nie to że pies kosztował 700zł..
matmka
Nowicjusz

Miejscowość: Przybyszew

Re: Jaki to może buć samochód ..?

19 Sie 2010, 15:36

Spam.
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: jest kilka ;)
Paliwo: Benzyna

19 Sie 2010, 20:07

Ty jesteś śmieciu SPAM albo nie.. twoje konto to j e d e n w i e l k i SPAM w internecie.. jak nie wiesz do czego jest offtopic, to w na niego nie klikaj..
matmka
Nowicjusz

19 Sie 2010, 20:13

matmka napisał(a):Ty jesteś śmieciu SPAM albo nie.. twoje konto to j e d e n w i e l k i SPAM w internecie.. jak nie wiesz do czego jest offtopic, to w na niego nie klikaj..

I co tak podskakujesz ?? A śmiecie jesteś ty :!: :!: Ty chyba masz coś z głową bo kto mądry daje jakieś g...o narysowane paincie I pytasz się co to za samochód a co ty myślisz że my to są jacyś jasnowidze ??
samurajsj700
Moderator
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 0
Miejscowość: Czernichów/ Sląska
Auto: Audi A 4/WV golf 2 / samurai
Silnik: 90/70/70
Paliwo: Diesel
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1997

19 Sie 2010, 20:29

samurajsj700 napisał(a):
matmka napisał(a):Ty jesteś śmieciu SPAM albo nie.. twoje konto to j e d e n w i e l k i SPAM w internecie.. jak nie wiesz do czego jest offtopic, to w na niego nie klikaj..

I co tak podskakujesz ?? A śmiecie jesteś ty :!: :!: Ty chyba masz coś z głową bo kto mądry daje jakieś g...o narysowane paincie I pytasz się co to za samochód a co ty myślisz że my to są jacyś jasnowidze ??

Haaaaa ale teraz jakąś odpowiedz to dostałem po sekundzie, po napisaniu takego tekstu.. ale otrzymanie jakiej kolwiek propozycji co to może być za samochód to nii h*** nie idze wycisnąć czy też propozycji do mnie bym bardziej opisał ten samochód...
matmka
Nowicjusz

19 Sie 2010, 20:38

matmka napisał(a):Haaaaa ale teraz jakąś odpowiedz to dostałem po sekundzie, po napisaniu takego tekstu.. ale otrzymanie jakiej kolwiek propozycji co to może być za samochód to nii h*** nie idze wycisnąć czy też propozycji do mnie bym bardziej opisał ten samochód...

O czy tym piszesz ?? Do przedszkola literek eis uczyć a nie składać jakiś bez sensownych zdań :lol: :lol:

Drugi PIOTRAUTO :mrgreen:
samurajsj700
Moderator
Awatar użytkownika

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Zimowe porządki w samochodzie Zimowe porządki w samochodzie
    Pierwsze opady śniegu, oblodzone ulice i chodniki oraz mroźne temperatury powinny być wyraźnym sygnałem dla kierowców, żeby przygotować samochód do zimy. Wymiana opon, sprawdzenie układu hamulcowego czy zaopatrzenie ...
    Koniec z oszustwami podczas sprzedaży samochodów Koniec z oszustwami podczas sprzedaży samochodów
    Każdy przed zakupem auta będzie mógł sprawdzić jego historię, m.in. daty rejestracji oraz informację o tym, czy nie jest kradzione - przewiduje projekt noweli Prawa o ruchu drogowym, którym we wtorek ma zająć się rząd. Przyjęty ...

• Re: Jaki to może buć samochód ..?

19 Sie 2010, 20:53

A co nie umiesz czytać czy Ci się nie chce......
    matmka
    Nowicjusz

19 Sie 2010, 21:07

matmka napisał(a):A co nie umiesz czytać czy Ci się nie chce......

Umie tylko że ty tak na pisałeś nie idzie zrozumieć , jak cofnięty w rozwoju :mrgreen:
    samurajsj700
    Moderator
    Awatar użytkownika

19 Sie 2010, 21:08

K**wa odezwał sie mądry :roll: skąd my mamy wiedzieć co to może być za samochód,takich jeżdzi miliony po naszych drogach,jeśli na innych forach wiedzą co to może być to po co tu przyszłeś??Wogóle to zobacz w internecie jak sie pisze Volkswagen.Ale wróce do tematu,skąd wiesz że to mógłbyć VW??Po tej naklejce??Przecież na każdym aucie taka może być.Mi osobiście żadne auto w ten deseń nie przychodzi do głowy :neutral:
    Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
    Barol
    Awatar użytkownika

19 Sie 2010, 21:19

Ja najpierw powiem tak,sorry że to powiem bo zaraz zostane zjechany jak barol,zrób jakiś dokładniejszy rysunek bo taki to każde dziecko w paincie potrafi zrobić,bo ja niewiem gdzie są szyby w tym aucie i maska to chyba gdzieś w połowie czołowej szyby sie kończy :roll: a tak na wiaseń mówiąc to Ci pomożemy ale musisz bardziej ogarnąć słownictwo bo zaraz pewnie powiesz że tutaj nikt Ci doradzić nie umie i wszyscy to cwaniaki.
    TFSI
    Stały forumowicz

Auto: Alfa Romeo 156
    Silnik: 1.9JTD 115km
    Rok produkcji: 2003

19 Sie 2010, 21:23

Ja najpierw powiem tak,sorry że to powiem bo zaraz zostane zjechany jak barol,zrób jakiś dokładniejszy rysunek bo taki to każde dziecko w paincie potrafi zrobić,bo ja niewiem gdzie są szyby w tym aucie i maska to chyba gdzieś w połowie czołowej szyby sie kończy :roll: a tak na wiaseń mówiąc to Ci pomożemy ale musisz bardziej ogarnąć słownictwo bo zaraz pewnie powiesz że tutaj nikt Ci doradzić nie umie i wszyscy to cwaniaki.

Dokładnie o to chodzi :wink:
    samurajsj700
    Moderator
    Awatar użytkownika

20 Sie 2010, 18:10

matmka napisał(a):Ty jesteś śmieciu SPAM
    matmka napisał(a):to nii h***

matmka napisał(a):jak nie wiesz do czego jest offtopic, to w na niego nie klikaj..

Ja chyba naprawdę nie wiem do czego jest offtopic. Myślałem, że do zabawy a okazuje się że do rzucania błotem i obrażania innych :roll:
    nie wiem, nie znam się, nie orientuję się, zarobiony jestem... ;)
    BRODATY
    Moderator
    Awatar użytkownika

Miejscowość: Muhlhausen ;)
    Auto: Nissan Terrano II
    Silnik: 2.4 KA24E 124KM
    Paliwo: Benzyna + LPG
    Typ: Terenowy
    Rok produkcji: 1995

20 Sie 2010, 18:19

Dajcie spokój, rysunek tak zrobiony że pasuje do niego kilkaset samochodów. Pięć kresek na krzyż, dwa koła i mamy poznać co to jest? To nie jest forum wróżek. A skoro kogoś na wstępie okładasz błotem to myślisz że w kimś wywoła to chęć pomocy Tobie? Daruj...
    Polecam też zapoznać się z czymś a'la piszę poprawnie po polsku następnie wykonać jakiś konkretniejszy rysunek niż pięć kresek na krzyż, przypomnieć sobie jakieś szczególne, charakterystyczne znaki, elementy nadwozia a wówczas wrócić z KULTURALNYM zachowaniem na forum.
    "... wypadki drogowe powstają dlatego, że dzisiejsi ludzie jeżdżą po wczorajszych drogach jutrzejszymi samochodami z pojutrzejszą prędkością..."
    stasiowski121
    Stały forumowicz
    Awatar użytkownika

Miejscowość: Podkarpacie
    Auto: VW T4/Audi 80 B4/Passat B3
    Silnik: 2.5 TDI AXG
    Typ: Van

20 Sie 2010, 18:30

Popieram.
    nie wiem, nie znam się, nie orientuję się, zarobiony jestem... ;)
    BRODATY
    Moderator
    Awatar użytkownika

Miejscowość: Muhlhausen ;)
    Auto: Nissan Terrano II
    Silnik: 2.4 KA24E 124KM
    Paliwo: Benzyna + LPG
    Typ: Terenowy
    Rok produkcji: 1995

20 Sie 2010, 18:34

Też sie przyłączam.
    Barol
    Awatar użytkownika

• Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006