Jaki wideorejestrator kupić

Re: jaki wideorejestrator kupić

30 Sie 2015, 09:36

Zadaniem rejestratora jest przede wszystkim nagrywanie obrazu wysokiej jakości. najlepiej z przodu i z tyłu samochodu. Coraz więcej na tynku rejestratorów dwukanałowych. Dodatkowo przydatny jest GPS (czyli prędkość z jaką się poruszamy i lokalizacja na mapie). pozostałe funkcje to mniej lub więcej przydatne bajery...

Z dwukanałowych rejestratorów najlepsze parametry (tzn 2xFullHD +30fps dla obu kamer) posiada model IROAD V9 oraz Blackvue dr650gw-2ch
Może jeszcze jest jakiś o podobnych parametrach ale ja nie znalazłem...

Zdecydowałem się na IROAD V9 ponieważ nie potrzebuje wyświetlacza. V9 daje mi możliwość konfiguracji przez smartphone. Dzięki temu rejestrator ładnie schował się za lusterkiem i nie rzuca się tak w oczy "przechodniom" :ok:

Jak ktoś chce zobaczyć nagranie to sporo już jest na Youtubie :arrow:
IROAD
Obserwowany

Prawo jazdy od: 05 05 1999
Przebieg/rok: 25tys. km
Auto: Audi

21 Wrz 2015, 09:53

Ja polecam firme SMARTCAMS - oni są dystrybutorami kamer samochodowych.

Masz tańsze i droższe modele. Za 169 masz przyzwoitą kamerę która dobrze nagrywa.

Nie ma sensu się bawić w te szajsy za 100 zł na allegro. Od razu mówię
SzczeryJerry
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 14 10 2004
Przebieg/rok: 40tys. km
Auto: Peugeot 407
Silnik: 2.7 HDI
Paliwo: Diesel
Typ: Kombi

16 Lis 2016, 15:35

Ja od niedawna korzystam z wideorejestratora Xiaomi YI Dash. Jest mały poręczny i na prawdę wygodny w użytkowaniu. Jakość nagrania jest na prawdę dobra i raczej nie mam mu nic do zarzucenia. Tym bardziej że ostatnio te Xiaomi robią się na prawdę niezłą marką :)
sadikas
Nowicjusz

Auto: opel

03 Gru 2016, 10:18

Ja żonie kupiłem P100 od Xblitz i szczerze moim zdaniem spisuje się bardzo dobrze. Zgrywamy filmiki na kompa i odtwarzając obraz jest dobrej jakości, dźwięk również. Moim zdaniem też warta uwagi..
Pyreks
Nowicjusz

Przebieg/rok: 40tys. km
Auto: Fiat Punto
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Skręcanie w lewo drożej Nas kosztuje od skrętu w prawo! Skręcanie w lewo drożej Nas kosztuje od skrętu w prawo!
    Kierowcy próbują wszystkich sposobów, aby oszczędzić na paliwie. Okazuje się, że stanie na lewym pasie w oczekiwaniu na skręt w lewo z wrzuconym jałowym biegiem jest nie tylko marnowaniem czasu, ale i pieniędzy. Unikając ...
    Ośmiokołowiec, bo cztery koła to za mało! Ośmiokołowiec, bo cztery koła to za mało!
    Czy to nie przesada? Aktualne samochody koncepcyjne zasilane energią elektryczną mają po cztery koła. Eliica bo tak nazywa się ten pojazd ośmiokołowy różni się od nich diametralnie – jest duża ma 5100 mm długości, ...

•  
    • Warto przeczytać
    • 4
      XX Miedzynarodowy Zlot Fanow Volkswagena
      Jaguar - spotkanie wigilijne 2008
      Wyścigi uliczne Olsztyn