Jaki wideorejestrator kupić

Re: jaki wideorejestrator kupić

30 Sie 2015, 09:36

Zadaniem rejestratora jest przede wszystkim nagrywanie obrazu wysokiej jakości. najlepiej z przodu i z tyłu samochodu. Coraz więcej na tynku rejestratorów dwukanałowych. Dodatkowo przydatny jest GPS (czyli prędkość z jaką się poruszamy i lokalizacja na mapie). pozostałe funkcje to mniej lub więcej przydatne bajery...

Z dwukanałowych rejestratorów najlepsze parametry (tzn 2xFullHD +30fps dla obu kamer) posiada model IROAD V9 oraz Blackvue dr650gw-2ch
Może jeszcze jest jakiś o podobnych parametrach ale ja nie znalazłem...

Zdecydowałem się na IROAD V9 ponieważ nie potrzebuje wyświetlacza. V9 daje mi możliwość konfiguracji przez smartphone. Dzięki temu rejestrator ładnie schował się za lusterkiem i nie rzuca się tak w oczy "przechodniom" :ok:

Jak ktoś chce zobaczyć nagranie to sporo już jest na Youtubie :arrow:
IROAD
Obserwowany

Prawo jazdy od: 05 05 1999
Przebieg/rok: 25tys. km
Auto: Audi

21 Wrz 2015, 09:53

Ja polecam firme SMARTCAMS - oni są dystrybutorami kamer samochodowych.

Masz tańsze i droższe modele. Za 169 masz przyzwoitą kamerę która dobrze nagrywa.

Nie ma sensu się bawić w te szajsy za 100 zł na allegro. Od razu mówię
SzczeryJerry
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 14 10 2004
Przebieg/rok: 40tys. km
Auto: Peugeot 407
Silnik: 2.7 HDI
Paliwo: Diesel
Typ: Kombi

16 Lis 2016, 15:35

Ja od niedawna korzystam z wideorejestratora Xiaomi YI Dash (http://eleosklep.pl/wideorejestrator-xi ... -p-51.html). Jest mały poręczny i na prawdę wygodny w użytkowaniu. Jakość nagrania jest na prawdę dobra i raczej nie mam mu nic do zarzucenia. Tym bardziej że ostatnio te Xiaomi robią się na prawdę niezłą marką :)
sadikas
Nowicjusz

Auto: opel

03 Gru 2016, 10:18

Ja żonie kupiłem P100 od Xblitz i szczerze moim zdaniem spisuje się bardzo dobrze. Zgrywamy filmiki na kompa i odtwarzając obraz jest dobrej jakości, dźwięk również. Moim zdaniem też warta uwagi..
Pyreks
Nowicjusz

Przebieg/rok: 40tys. km
Auto: Fiat Punto
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

54 Rajd Barbórka w drugi weekend grudnia 54 Rajd Barbórka w drugi weekend grudnia
    Rajd Barbórka odbędzie się w tym roku w drugi weekend miesiąca. Rywalizacja na odcinkach specjalnych oraz trasie Kryterium Asów na Karowej będzie toczyła się w sobotę, 10 grudnia. 54. edycja kultowej imprezy ...
    Problemy z ruchem w 30 największych miastach świata Problemy z ruchem w 30 największych miastach świata
    Z najnowszego raportu Roland Berger o mobilności wynika, że problemy z ruchem w 30 największych miastach świata generują koszty rzędu 266 miliardów USD. Założona w 1967 r. firma Roland Berger Strategy Consultants należy ...

•  
    • Warto przeczytać
    • DSCN5829
      Miasteczko Master Truck o zachodzie słońca
      Chevrolet Master Eagle 1933, tył
      Volkswagen Golf III, srebrny, dziewczny, 5
      Renault Megane R.S. 275 Trophy, przód