Jaki wybrać do 20tyś.?

10 Lut 2009, 19:31

Również stawiam na e46
Kto za młodu głupim nie był ten na starość nie zmądrzeje...
bbr86
Aktywny
Awatar użytkownika
 
Posty: 308
Miejscowość: Wałbrzych

11 Lut 2009, 11:16

czyli widze ze rover nie whodzi w gre. Powiedzcie teraz co wy byscie zrobili majac max 20tys. i ani grosza wiecej :(. Kupilibyscie bmw 320d lub audi 1.9TDI z 99r. w stanie takim przecietnym (podkreslami ze nie mam pieniedzy na jakies naprawy oprucz podst. rozrzad,olej,filtry) czy mondeo z silnikiem 2.0 TDDi z roku 2001 mozna nawet 02 ???
papkin
Początkujący
 
Posty: 129

11 Lut 2009, 12:04

ja bym sie w mondeo nie pchał
ale majac 20 000 to e46 bedzie słabe
ale za to e36 z konca produkcji bedzie full wyposarzone
i silnik mozna inny wziasc
siwy
Zaawansowany
Awatar użytkownika
 
Posty: 519
Miejscowość: Jarosław

11 Lut 2009, 12:14

Ja bym poszukał jakiegoś passata z lat 99/01, albo mondeo z lat 2001/2002 2.0 TDDI.
stasiowski121
 

11 Lut 2009, 12:16

Kolego Papkin - ja na twoim miejscu z 20 tysiącami nie brałbym pod uwagę żadnego z tych samochodów :) Ja jako wielbiciel samochodów szybkich i dających frajdę z jady :lol: (już raz popełniłem błąd kierując się praktycznością i kupiłem Mondeo czego żałuje, ale nie dlatego, że się psuje - po prostu jest nijakie i mało wyraziste - drugi raz nie popełnię tego błędu i będę się kierował sercem) stawiam na e36 z końcówki produkcji z motorem 2.8 - piękna sprawa 8)
Kto za młodu głupim nie był ten na starość nie zmądrzeje...
bbr86
Aktywny
Awatar użytkownika
 
Posty: 308
Miejscowość: Wałbrzych

11 Lut 2009, 12:34

Kolego Papkin - ja na twoim miejscu z 20 tysiącami nie brałbym pod uwagę żadnego z tych samochodów Smile Ja jako wielbiciel samochodów szybkich i dających frajdę z jady Laughing (już raz popełniłem błąd kierując się praktycznością i kupiłem Mondeo czego żałuje, ale nie dlatego, że się psuje - po prostu jest nijakie i mało wyraziste - drugi raz nie popełnię tego błędu i będę się kierował sercem) stawiam na e36 z końcówki produkcji z motorem 2.8 - piękna sprawa Cool


i tu ktoś kto naprawde wie o co chodzi :)
siwy
Zaawansowany
Awatar użytkownika
 
Posty: 519
Miejscowość: Jarosław
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    BMW w leasingu – o czym warto pamiętać?
    Luksusowe modele BMW cieszą się dużym zainteresowaniem zwłaszcza wśród przedsiębiorców. Korzystne rozwiązanie stanowi szczególnie BMW leasing. Na co zwrócić uwagę, decydując się na tę formę finansowania? ...

11 Lut 2009, 13:21

sam bym sobie takie sprawił ale fundusze nie pozwalają niestety - za to rozglądam się już za Oplem Astra GSi 16v bo na tyle mi kasa pozwala 8)
Kto za młodu głupim nie był ten na starość nie zmądrzeje...
bbr86
Aktywny
Awatar użytkownika
 
Posty: 308
Miejscowość: Wałbrzych