Jaki wzmacniacz do głośników

Jaki wzmacniacz do głośników

11 Cze 2013, 21:31

witam mam pytanie odnosnie wzmacniacz nie wiem jakiej musi byc mocy. radyjko mam ALPINE IDA-X305S i teraz kupilem głosniki na przód hifonics zsi62 90 wat rms /180wat max a na tyl hifonics zsi6.2c 125 wat rms /250 wat max. co mi polecacie i czy dolozec do tego kondensator jesli tak to jaki. chcialbym poprostu zeby ktos wytlumaczyl jak to sie ma moc wzmachola do mocy glosnikow, czy musi byc taka sama czy jak z gory dziekuje :)
kempiniak
Początkujący

Prawo jazdy od: 10 05 2007
Przebieg/rok: 23tys. km
Auto: mitsubishi L200
Silnik: 2,5 did 136KM
Paliwo: Diesel
Typ: Pickup
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2008

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jak podjeżdżać pod ośnieżone i oblodzone wzniesienia? Jak podjeżdżać pod ośnieżone i oblodzone wzniesienia?
    Wjazd na ośnieżone i oblodzone wzniesienie może być niebezpieczny. Ostrożność jest jak najbardziej wskazana, ale wielu kierowców rozumie to jako wolne podjeżdżanie pod górę. Jednak w tym przypadku przy zbyt ...
    Kuba Przygoński - świetny początek sezonu 2016 Kuba Przygoński - świetny początek sezonu 2016
    Kuba Przygoński ma za sobą intensywny sportowy weekend. Pierwsza runda Driftingowych Mistrzostw Polski zbiegła się w czasie z Orlen Warsaw Marathon, w którym Przygoński także chciał wziąć udział. To zaowocowało prawdziwym ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Sharan, wnętrze
      VW TOURAN CZARNY MAT
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Ford Focus II, Bestia
      Wyścigi na motorach na 1-8 mili