Jaki wzmacniacz pod Sony XS-GTX100LW 10" 1100 Wat

Jaki wzmacniacz pod Sony XS-GTX100LW 10" 1100 Wat

02 Sty 2014, 19:26

Witam. Jestem nowym na forum zatem serdecznie witam wszystkich forumowiczów i życzę Szczęśliwego Nowego roku :)

A teraz do rzeczy. Ostatnio nabyłem Sony XS-GTX100LW 10" 1100 Wat ( w skrzyni basowej).
Jaki polecacie do tego wzmacniacz i kable? Aktualnie mam zabytkowego Weconic vx 4280 i wątpie aby pociągnął on tego Sonego.
Kable wolałbym mieć już na przyszłość gdy będę wymieniał swoje audio na coś mocniejszego.

Do weconica myślałem podłączyć same głośniki (6 sztuk, dwa w drzwiach, dwa w podszybiu, dwa na półce bagażnika) Co Wy o tym myślicie? Głośniki drzwi/półka - 45W rms, podszybie po 10W.

Proszę o wypowiedzenie się czy takie coś ma sens, a przede wszystkim proszę o pomoc w doborze kabli jak i wzmacniacza.

Pozdrawiam
Dawko
Obserwowany

Auto: Golf

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Sposoby na zmniejszenie kosztów ubezpieczenia samochodu Sposoby na zmniejszenie kosztów ubezpieczenia samochodu
    Niestety koszty ubezpieczenia samochodu wciąż rosną. Zindywidualizowany sposób liczenia składki oraz zwiększające się sumy wypłaconych odszkodowań dają się we znaki właścicielom samochodów, nawet tym bezszkodowym. ...
    Wymiana oleju w automatycznej i manualnej skrzyni biegów Wymiana oleju w automatycznej i manualnej skrzyni biegów
    Większość kierowców doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak ważną funkcję pełni olej w samochodzie. Niestety, choć zazwyczaj pamiętamy o konieczności jego wymiany w silniku, zapominamy o skrzyni biegów. Wciąż ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006