Jaki wzmacniacz pod Sony XS-GTX100LW 10" 1100 Wat

Jaki wzmacniacz pod Sony XS-GTX100LW 10" 1100 Wat

02 Sty 2014, 19:26

Witam. Jestem nowym na forum zatem serdecznie witam wszystkich forumowiczów i życzę Szczęśliwego Nowego roku :)

A teraz do rzeczy. Ostatnio nabyłem Sony XS-GTX100LW 10" 1100 Wat ( w skrzyni basowej).
Jaki polecacie do tego wzmacniacz i kable? Aktualnie mam zabytkowego Weconic vx 4280 i wątpie aby pociągnął on tego Sonego.
Kable wolałbym mieć już na przyszłość gdy będę wymieniał swoje audio na coś mocniejszego.

Do weconica myślałem podłączyć same głośniki (6 sztuk, dwa w drzwiach, dwa w podszybiu, dwa na półce bagażnika) Co Wy o tym myślicie? Głośniki drzwi/półka - 45W rms, podszybie po 10W.

Proszę o wypowiedzenie się czy takie coś ma sens, a przede wszystkim proszę o pomoc w doborze kabli jak i wzmacniacza.

Pozdrawiam
Dawko
Obserwowany

Auto: Golf

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Renault Pro+ - cztery rodzaje zabudów w nowym pick-upie Renault Pro+ - cztery rodzaje zabudów w nowym pick-upie
    Renault Pro+ przedstawia cztery rodzaje zabudów w nowym pick-upie Renault Alaskan, doskonale pokazujących pełne spektrum know-how marki: Alaskan ambulans, pojazd ratowniczo-pożarniczy, samochód z wysięgnikiem ...
    Jak jeżdżąc skracamy sobie drogę - jazda na skróty Jak jeżdżąc skracamy sobie drogę - jazda na skróty
    Jazda wyznaczonym torem wydaje się kierowcom jedną z oczywistych zasad ruchu drogowego. Tymczasem wielokrotnie można zaobserwować niebezpieczne zjeżdżanie samochodów na sąsiedni pas ruchu, zwłaszcza na zakrętach.

•  
    • Warto przeczytać
    • Rage-Race 2007
      Audi S1, wnętrze, deska rozdzielcza
      ALT
      Rage-Race 2010