Jakie Autko do 25 tyś złotych .

19 Sty 2013, 21:55

Jetta to bardziej blizniak golfa niz passata, i moim zdaniem dobrze na tym wychodzi (passat B6 to chyba najgorszy model vw w ostatnich latach).
Aczkolwiek podobnie jak w golfie, a przede wszystkim passacie kroloja silniki tfsi i 2.0 tdi, czyli potencjalne problemy. Jesli nie potrzebujesz duzej dynamiki i starczy Ci 100-105km w tym aucie (pierwsza bena, 2. to 1,9 tdi) to jetta jest godna polecania.
Ale to nie bedzie wielkość passata w środku, jetta to segment C.
Yankee
Aktywny
 
Posty: 402
Prawo jazdy: 01 12 2005
Przebieg/rok: 19tys. km
Auto: Skoda Octavia
Silnik: 1.8 TSI 180KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Liftback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2017

19 Sty 2013, 22:11

no wiem wlasnie ;) a uzzbierac na mus zeby kupic a pozniej nie miec za opłacac to jest bezsensu ;)

A to wtedy a4 to jaki segment?

I jak bym mial wybierac miedzy A6 C5 a A4 B6 to lepiej ktory? taki mały zestaw wad zalet itp

i 101-105 az tak mnie nie urzadza tak ok 130 kucy bym wolał.
DiW10
Nowicjusz
 
Posty: 6
Auto: HONDA CIVIC

19 Sty 2013, 22:22

ja wolałbym upolowac zadbaną A6 niż pakować sie w zaniedbane A4. Tyle, że na oba modele możesz trafić w stanie przedzawałowym, odpisowanym tylko od sprzedaży. A6 jest większe i ma więcej 'bajerów' Co do awaryjności - zależy od silnika i skrzyni. Najbezpieczniejszym wyborem jest 1.9TDI z manualną skrzynią, a szerokim łukiem natomiast omijać trzeba generator kosztów, jakim jest A6/A4 2.5TDI V6 ze skrzynią bezstopniową typu Multitronic.
Xyoz
Początkujący
 
Posty: 80
Prawo jazdy: 22 12 2011
Przebieg/rok: 15tys. km
Auto: Seat Toledo
Silnik: 1.6 101km
Paliwo: Benzyna
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2001

22 Sty 2013, 14:13

Poszukaj może na necie gdzieś. Ja ostatnio przymierzam się do któregoś z takich:

[link do sprzedamgo.pl wygasł]

[link do sprzedamgo.pl wygasł]
andrusss
Nowicjusz
 
Posty: 6
Prawo jazdy: 03 05 2003
Przebieg/rok: 48tys. km
Auto: Skoda Octavia
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2009

23 Sty 2013, 21:32

[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł] serdecznie polecam chce go sprzedac polecam wiecej szczegolow prosze pytac.
marlena347
Nowicjusz
 
Posty: 13
Prawo jazdy: 17 10 1988
Przebieg/rok: 5tys. km
Auto: opel wectra
Silnik: 2.2 dti
Paliwo: Diesel
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2004
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    GT - komfort i sportowe osiągi - lista TOP 5
    Sportowe dwudrzwiowe coupe klasy premium to segment, który nie poddaje się chwilowej modzie. Samochody te od lat zapewniają użytkownikowi nie tylko sportowe osiągi, ale również komfortowe warunki podróży. ...
    Kultura jazdy w korkach - czy też tak jeździcie?
    Mamy miesiące w których na drogach jest ciaśniej niż zwykle. Wtedy częściej niż zazwyczaj możemy spotkać się z zatorami na drodze. W takiej sytuacji częściej też możemy zostać mimowolnymi świadkami lub nawet ofiarami ...