Jakie autko wybrać

25 Lis 2007, 18:06

Mam parę groszy i interesuje mnie zakup samochodu używanego / 2002-2005/.
Bardzo podoba mi się SKODA , HYUNDAI,SEAT,KIA,FORD.
Czy ktoś mógłby mnie poinformować na temat :
-awaryjności tych autek oraz do których można kupić części samochodowe tzw. zamienniki , gdyż oryginalne są dość drogie.
Poza tym, jeżeli na tym forum jest jakiś pasjonat lub znawca, to który samochód polecał by mi kupić ? - oczywiście/ modele z tej dolnej półki/.
Koszt eksploatacji również jest bardzo ważny i muszę tu nadmienić, że chodzi mi o silnik do 1600 cm3.
Za każdą dobrą radę z góry uprzejmie dziękuję. :D
Mario11961
Nowicjusz
 
Posty: 2

27 Lis 2007, 22:07

1. ile masz kasy
2. skoda ma diesle VW, które są bardzo dobre
3. co do części - zależy. do japońców są droższe, ale japońca zepsuć, to trzeba się postarać ;)
People cannot gain anything without sacrificing something... that's an equivalent trade.
Bio
Początkujący
 
Posty: 51

02 Gru 2007, 15:04

Dzięki za odpowiedż.
Oczywiście nie chciałbym wydać więcej jak do 25000 PLN.
Obecnie po pewnych rozważaniach mam na oku HYUNDAIA ACCENT GLS.
Nie wiem tylko jaka jest awaryjność tych samochodów i czy części zamienne są drogie /czy są droższe np. jak do Forda/.
Ponadto wiem, że silniki tych aut są niezawodne ale nic na temat blachy w tych samochodach - czy są równie delikatne jak w KIA RIO ?. :lol:
Mario11961
Nowicjusz
 
Posty: 2
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    BMW w leasingu – o czym warto pamiętać?
    Luksusowe modele BMW cieszą się dużym zainteresowaniem zwłaszcza wśród przedsiębiorców. Korzystne rozwiązanie stanowi szczególnie BMW leasing. Na co zwrócić uwagę, decydując się na tę formę finansowania? ...