Jakie auto 22tys

27 Lut 2011, 14:37

Witam potrzebuje pomocy w wyborze samochodu. Potrzebuje auta do dojazdow 30km w jedna strone do szkoly, na wakacje szykuje sie wyjazd do holandii do pracy wtedy moze bd podrozowac nim 3-4 osoby. Po poowrocie wakacje jakies mzazury lub morze. Potrzebuje diesla bo moj przebieg roczny wyniesice 20-28 tys. Do dojazdow do szkoly bd jezdzic nim 4 osobybo tak najtaniej. Myslalem nad passatem b5fl 1,9tdi 130Km podoba mi sie te auto i mojej dziewczynie. Za jakies 3 lata chcialbym zalozyc rodzice i nie chce zmienac szybko samochodu. Chce zeby byl wygodny nie palil duzo ale zeby bylo troche mocy pod maska w razie czego. Wybrac passata czy golfa 4 czy focusa lub astre 3 w kombiku. Pomozcie cos wybrac bo sie pogubilem.
mj2192
Nowicjusz
 
Posty: 2
Miejscowość: Strzelce opolskie

27 Lut 2011, 15:52

Za takie pieniądze kupisz chyba jedynie Golfa IV, albo Focusa I. Nie ma szans na dobrego Passata, czy Astrę III z silnikiem wysokoprężnym. Astra jest od 2004 roku i ceny egzemplarzy z przebiegiem powyżej 200 000 km zaczynają się od 5000 Euro.
Chyba, że chcesz kupić przystanek, albo zajechane auto.
Andree
Początkujący
Awatar użytkownika
 
Posty: 62
Miejscowość: pl

27 Lut 2011, 18:31

A co byś powiedział na Forda Mondeo mk3. Passata w dobrym stanie nie kupisz. Za tą coene kupisz też skodę octavie ale też będzie o egzemplarz w dobrym stanie. z mazdą 6 w tej cenie będzie trochę ciężko ale za to bez problemu znajdziesz toyotę avensis chyba że jakieś audi czy BMW.
miksam
Początkujący
Awatar użytkownika
 
Posty: 84
Miejscowość: Tarnów

27 Lut 2011, 19:23

Kup jakiegoś hatchacka, który nie tylko będzie jeździł ale też wyglądał. Naprawdę zaraz chcesz kupować jakąś landarę w kombi?
Za bardzo wybiegasz w przyszłość planując zakup kombi. Moim zdaniem tak mógłbyś robić planując zakup nowego auta z salonu.
Lepiej teraz wziąć jakiegoś Golfa IV, Seata Leona, Audi A3, Toyotę Corollę albo Focusa. Spokojnie wystarczy nawet dla dwóch osób z dzieckiem. A jak będzie za mały to za te 3 lata go sprzedasz weźmiesz z 5-6 tysięcy kredytu i kupisz kombi, które wtedy będziesz miał nowsze.
No chyba, że mówiąc o rodzinie masz na myśli strzelenie zaraz trojaczków :)
Shymko
Początkujący
 
Posty: 55
Miejscowość: Wlkp

27 Lut 2011, 20:22

Ale On może lubi kombi. Kiedys mi się kombi nie podobały do momentu aż takim nie zacząłem jeździć. Nie trzeba się zastanawiać czy jadąc na wakacje mozna cos wziąść czy nie, tylko sie otwiera bagażnik i się wrzuca. Cos przewieść może czasami ale nie trzeba myśleć jak to zrobić tylko w kombiaku klapa do góry i sie ładuje co trzeba. Może Alfę albo Lancię? Ładne auta i maja bardzo dobre diesle 1,9 lub 2,4 JTD.
fiko7
Stały forumowicz
 
Posty: 1162
Miejscowość: Białystok

27 Lut 2011, 20:43

Zawsze można pomyśleć o czymś takim:
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł] :lol:
Shymko
Początkujący
 
Posty: 55
Miejscowość: Wlkp
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Lexus LF-1 Limitless to nowy rodzaj crossovera
    Według japońskiego magazynu Mag-X, samochód będący seryjnym rozwinięciem koncepcyjnego Lexusa LF-1, zaprezentowanego w styczniu na North American International Auto Show w Detroit, ma trafić na rynek w 2021 roku. Dziennikarze ...
    Renault City K-ZE - elektryczny model z segmentu A
    Renault City K-ZE. Jest to w pełni elektryczny samochód miejski, który należy do samochodów klasy A o stylistyce SUV. Będzie także sprzedawany na światowych rynkach. Poprzez światową premierę modelu Renault ...

27 Lut 2011, 20:49

Fajny żuk i jeszcze 20 tysi by na paliwo zostało.
fiko7
Stały forumowicz
 
Posty: 1162
Miejscowość: Białystok

28 Lut 2011, 14:13

Myślę ze spokojnie możemy mówić o dobrym i zadbanym Golfie IV z silnikiem diesla. Do 22 tyś masz spory wybór i na pewno jest to lepsza opcja niż Focus lub Astra.
AutoMisala
Początkujący
 
Posty: 89
Miejscowość: RYBNIK

28 Lut 2011, 17:45

A ja uważam że auto jest przereklamowane i kupisz auto starsze niz Focus czy Astra, a napewno nie lepsze. Moim zdaniem zdecydowanie lepszy będzie Focus.
fiko7
Stały forumowicz
 
Posty: 1162
Miejscowość: Białystok

28 Lut 2011, 18:21

Laguna II.. dosyć młody rocznik dostaniesz...
Było: '02 Laguna IIphI 2.2dCi, '99 Astra F 1.6 8V, '05 Vel Satis 2.0T, '02 Laguna IIphI V6 24V, '06 Laguna IIphII 2.0dCi
Jest: '06 Vel Satis 2.0T, '06 Laguna 2.0dCi 173KM GT
Roadkiller
Aktywny
 
Posty: 436
Zdjęcia: 4
Miejscowość: GCH
Przebieg/rok: >50tys. km
Auto: Laguna IIphII
Silnik: 2.0dCi 173KM GT
Paliwo: Diesel
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2006

28 Lut 2011, 18:43

Laguna wcale nie jest zła. Mój kolega ma z taxi z Francji ściągniętą i jeździ bez problemów. Że królowa lawet to słyszałem opinie, ale w sumie jak się trafi na dobry egzemplarz to spoko. Focusa I kupisz w bardzo dobrym stanie, podobnie jak Astrę ale II a nie III. Golf będzie starszy i zapewne gorzej wyposażony.
Andree
Początkujący
Awatar użytkownika
 
Posty: 62
Miejscowość: pl

28 Lut 2011, 21:29

A może taki [link do ogłoszenia na Otomoto wygasł] sam się nad nim zastanawiam
wtyk_a
Nowicjusz
 
Posty: 16
Miejscowość: Warszawa

28 Lut 2011, 21:44

no budzet sie powiekszyl ale max 25 tys bo wiecej juz raczej nie dam rady. Passat ma to cos w sobie choc wiem ze ciezko jest dostac dory egzemptlarz, astra 3 tez jest ok ale jakoas wyposazenie gorsze ma rzecz[center] z ktorych by sie nie korzystalo az tak focus ladny:) wole kombiaka bo sie zawsze przyda troche miejsca w kufrze sa sytuacje ze brakuje miejsca i trzeba kombinowac co tu zrobic a nie chce tego w aucie znowu[/center]
mj2192
Nowicjusz
 
Posty: 2
Miejscowość: Strzelce opolskie