Jakie auto do 35 tys. zł.

13 Lip 2009, 21:53

Witam. Mam do dyspozycji 35 tys i chcę kupić jakieś dobre autko. Proszę o waszą radę ;]
Pozdrawiam!
speedy1b
Nowicjusz
 
Posty: 5
Miejscowość: z polski

13 Lip 2009, 22:05

speedy1b napisał(a):Witam. Mam do dyspozycji 35 tys i chcę kupić jakieś dobre autko. Proszę o waszą radę ;]
Pozdrawiam!
WITAJ -POLECAM SZUKAC W HOLANDII -NIEMCZECH -JAK CHCESZ TO PODRZUCE CI PARE ADRESÓW NA MIELA -ZA FREE
SPRAWDZONE MIEJSCA I PEWNE AUTA -TAM NIESPOTKASZ LAWET Z POLSKI
max23
Początkujący
 
Posty: 122
Miejscowość: elbląg

14 Lip 2009, 11:13

Chodzi mi głównie o auto które się już znajduje w polsce
speedy1b
Nowicjusz
 
Posty: 5
Miejscowość: z polski

14 Lip 2009, 12:06

Witam mam dokladnie ten sam problem!
Jesli chodzi o mnie to biore pod uwage ford focus 2 oraz opla astre H.Bardzo czesto przebywam w Holandii-ostatnio wybralem sie za samochodem do oklic amsterdamu z ogloszenia autoscaut24. Po rozmowie tel udalem sie na miejsce i patrzac na auto w 1 chwili myslalem ze to dotyczy jakies innej oferty-(tak zgnojonego 2006 r nie widzialem w zyciu).
mial byc 1 wlasciciel okazalo sie ze byl, tyle ze firma. W ksiazce serwisowej wykozystanych bylo wiekszosc rubryk z wymianami, lakier to calkowite nieporozumienie a zdjecia byly jak z salonu.

Jak bys mial przedmowco warte uwagi namiary w holandii-bardzo bym prosil.
Szukam konkretnie asrty h 2005-2006 kombi diesel 1.9
jimmas
Nowicjusz
 
Posty: 4
Miejscowość: Lubsko

14 Lip 2009, 14:02

jakies propozycje ?

[ Dodano: Wto Lip 14, 2009 17:13 ]
???
speedy1b
Nowicjusz
 
Posty: 5
Miejscowość: z polski
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Nowe Audi S3 Sportback - oszczędne, szybkie i komfortowe
    Moc 221 kW (300 KM) i moment obrotowy 380 Nm, sprint od zera do 100 km/h w pięć sekund – nowe Audi S3 Sportback oferuje najlepsze osiągi w swojej klasie. Charakteryzuje się też wzorcową efektywnością: silnik 2.0 TFSI ...