Jakie auto kupić? Bmw e39, ford mondeo mk3, toledo 2 czy vw bora?

Jakie auto kupić? Bmw e39, ford mondeo mk3, toledo 2 czy vw bora?

07 Wrz 2016, 10:15

Witam zastanawiam sie nad kupnem nowego samochodu mianowicie od zawsze chciałem mieć bmw e39 520i i jestem fanem tej marki lecz trochę sie boje bo zima, bo tył napęd i to że moge kupić złoma. Dlatego zastanawiam sie tez nad Mondeo mk3, seat toledo II i vw bora wszystkie samochody z silnikiem od 1,8 do 2,0 Pb+gaz. Cena jaka mnie ogranicza to 10 tyś. prosze o pomoc w zakupie i o wyrażenie sie na temat awaryjności tych samochodów itp. Z góry dziękuję :)
etyl97
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 10 02 2013
Auto: Nie mam
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Odśnieżarka? Zachowaj bezpieczny odstęp! Odśnieżarka? Zachowaj bezpieczny odstęp!
    Niskie temperatury i opady śniegu powodują, że na ulicach często pojawiają się odśnieżarki i posypywarki. Chociaż nie są pojazdami uprzywilejowanymi, zachowanie pewnych środków ostrożności przez innych uczestników ...
    Renault Pro+ - cztery rodzaje zabudów w nowym pick-upie Renault Pro+ - cztery rodzaje zabudów w nowym pick-upie
    Renault Pro+ przedstawia cztery rodzaje zabudów w nowym pick-upie Renault Alaskan, doskonale pokazujących pełne spektrum know-how marki: Alaskan ambulans, pojazd ratowniczo-pożarniczy, samochód z wysięgnikiem ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Sharan, wnętrze
      VW TOURAN CZARNY MAT
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Ford Focus II, Bestia
      Wyścigi na motorach na 1-8 mili