Jakie auto kupic do wyrywania panienek? ;)

09 Lis 2011, 15:30

Zalezy tez na co dana panienka szybciej leci, czy na Cabrio, czy jednak woli duza limyzyne, za 15-18k zl mzona kupic swietnie prezentujacego sie Rovera 75(z zewnatrz jak i wewnatrz, ale to i tak juz kwestia gustu, ale jednak drewno + biala skora/welur bedzie sie bardziej podobala wiekszosci panienka, niz czarna skora w jakims Golfie IV), za jakies 20k zl A6 C5. Z audi to tez masz jeszcze A3/S3, na dobra sprawe na ladne Subaru tez szybciej wyrwiesz panienke, niz na wiejsko przerobione BMW, a 2.0 wolnossace mozna kupic w okolicach 20k zl, Lexus IS200 to tez dosc fajne autko.

Mozesz nawet pojsc w BMW 7, czy A8 4,2, za 25k zl juz cos tam sie kupi juz w znosnym stanie.
Czimi
Stały forumowicz
 
Posty: 2099
Prawo jazdy: 01 01 2001
Auto: W210 220 CDI

09 Lis 2011, 17:09

Do kolegi golfiarza:
http://c.wrzuta.pl/wi10178/58d03d8b0006 ... 20e36%20m3 (BMW)
vs
http://images04.olx.pl/ui/10/39/63/1294 ... -Tanio.jpg (golf)

I ty juz mi tu nawet nie rob scen, ze Beta sie gorzej prezentuje, bo BMW wyglada calkiem rasowo zwlaszcza jak na te lata, a golf, to takie wozidlo dla dzieci ze wsi, co bez prawka pomykaja albo handlarzy ziemniakami z pod supermarketu - tak mi sie twoja ukochana marka kojarzy, no niestety, mysle ze wiekszosci.

Z reszta ja chce auto, ktore bedzie sie jakos prezentowalo, a ty mi tu z golfem wyjezdzasz, myslisz, ze ja szukam auta do handlu na bazarze? Sie nie osmieszaj.

Aktualnie najpowazniej rozwazam - BMW e36 sport coupe jak sie uda, to z M pakietem i troche o Audi A4 mysle na dobrej feli calkiem to wyglada.

Kolego Czimi - powiem Ci na Rovera tez patrzylem, ale jednak sam nie wiem jak to bedzie jezdzilo i troche mi sie srednio kojarzy marka, ale jak go znajde w jakims komisie, to zobacze co to za cudo. BMW 7 w dobrym stanie do 20tysi z oplatami raczej nie dostane, ale przyznam, ze masz gust, bo auto godne prezydenta ;).
ayayay
Nowicjusz
 
Posty: 12
Auto: Ford 1998 1,9 benzo 115kucy

09 Lis 2011, 17:21

Dobra wez juz skoncz...
pokazujesz jakiegos dobitego golfa i extra wypicowaną bmw i sie podniecasz,taki fan bety jestes a o audi myslisz :D
Niewyskakuj z takimi tekstami jak golfiarz,czy jak gdzies napisałem ze kocham golfa III,ja o nim ani słowa nienapisałem...

Robisz trzode na forum pisząc takie teksty...
Ostatnio edytowany przez vwmaniak, 09 Lis 2011, 17:25, edytowano w sumie 1 raz
W moich żyłach etylina,zamiast serca turbina :D
vwmaniak
Zaawansowany
Awatar użytkownika
 
Posty: 806
Miejscowość: Za górami za lasami ;)

09 Lis 2011, 17:24

E tam, popatrz na:
[link do oferty na Allegro wygasł]
(Model przed FL, ale ze zdjec wynika ze naprawde w fajnym stanie)
czy
[link do oferty na Allegro wygasł]

A8 D2 tez mysle ze by znalazl, ale BMW ma sportowawa sylwetke mimo ze to 5 metrowa limuzyna, a A8 A2 to wg mnie jest brzydka po prostu, ale to juz kwestia gustu.

Swoja droga Volkswagen - dla ludu.
Czimi
Stały forumowicz
 
Posty: 2099
Prawo jazdy: 01 01 2001
Auto: W210 220 CDI

09 Lis 2011, 18:12

Obniż pume,daj fajny kolor, felgi,przyciemnij szyby

[Aby zobaczyć link musisz być zalogowany na forum » zaloguj się]


albo
http://www.fun-cars.ru/puma/gallery/sma ... et359.html
lub kup BMW, choć teraz już mało która leci na BMW
"Proste są dla szybkich samochodów. Zakręty - dla szybkich kierowców"-Colin McRae
cramp12
Aktywny
Awatar użytkownika
 
Posty: 406
Zdjęcia: 2
Auto: ford mondeo 2.0 tdci 130km
Paliwo: Diesel
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2003

09 Lis 2011, 18:43

kup jakas bmw lub golfa oczywiscie musi byc 3 do tego fele oczywiscie 17 z duzym rantem i pod remize wyrywac laski kazda pusta panienka jest Twoja , a tak nawiasem mowiac ladnym musisz byc desperatem zeby szukac samochodu na wyrywanie plastikow i malo lat , pewnie masz 18-20 lat 0 perspektyw na przyszlosc i mieszkasz na wsi niedaleko remizy , gratuluje
bioly21
Zaawansowany
 
Posty: 551
Miejscowość: malopolska
Prawo jazdy: 17 08 2002
Auto: Alfa159 , Civic VII

09 Lis 2011, 18:47

puste laski leca na wszystko , wyrwac mozesz juz na a3 bo takie panienki leca albo na bmw albo na audi a jak juz masz merca albo impreze to juz jestes bogiem w ich towarzystwie

juz nic wiecej nie pisze w tym temacie bo brak mi slow :)
bioly21
Zaawansowany
 
Posty: 551
Miejscowość: malopolska
Prawo jazdy: 17 08 2002
Auto: Alfa159 , Civic VII

09 Lis 2011, 18:53

No co ty bioly,przeciez wg niego to ja jestem wiesniakiem bo jestem sympatykiem vw ;)
Nie napisałem ani słowa o golfie 3(ani zadnym innym) ale on uważa ze ja go mu polecam i sam jestem posiadaczem,tak to jest jak się w szkole nie uważało i się nieumie czytac ze zrozumieniem...
W moich żyłach etylina,zamiast serca turbina :D
vwmaniak
Zaawansowany
Awatar użytkownika
 
Posty: 806
Miejscowość: Za górami za lasami ;)

09 Lis 2011, 19:34

sie patrze prawiczki w maluchach powylaniali. Bioly21 ty taki wyjatkowy prawiczy frustrat, taka nienawisc od ciebie wieje, ze az mi sie przykro zrobilo, ze sa na tym swiecie tak nieszczesliwi i sztywni ludzie. Szkoda mi ciebie, wez cos na rozluznienie ;). I darujcie te texty z remiza, mieszkam w duzym miescie zagranica polski (Amsterdam) i ze wzgledow oczywistych nie bede jezdzil zupelnie przecietnym samochodem. Blagam was golfiarze i reszta komplexiarzy idzcie na inny temat - nie mowie tego, bo was nie lubie, ale najzwyczajniej przeszkadzacie i robicie offtop ;)
ayayay
Nowicjusz
 
Posty: 12
Auto: Ford 1998 1,9 benzo 115kucy

09 Lis 2011, 19:41

Ja cie nierozumiem my tu sobie żartujemy,poprostu na luzie, a ty bierzesz te wypowiedzi jakbysmy ci chcieli niewiem co zrobic i odpisujesz jakimis chorymi tekstami,każdy ma tu prawo wyrazic swoje zdanie i nikt niekomentuje tu tak agresywnie jak ty ;)
W moich żyłach etylina,zamiast serca turbina :D
vwmaniak
Zaawansowany
Awatar użytkownika
 
Posty: 806
Miejscowość: Za górami za lasami ;)

09 Lis 2011, 19:42

Jak masz dobrze gadane to laske nawet na Matiza wyrwiesz :wink:
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38411
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012

09 Lis 2011, 19:46

barol91 sorry za tego malucha. Jak pisalo w pierwszym poscie - ja nie mam problemu z kobietami, ale zwykly samochod do mnie nie pasuje, chce cos bardziej efektownego, a w sensie wyrywania chodzi mi bardziej o to, ze ciekawsze auto robi po prostu lepsze pierwsze wrazenie i tyle. I nie oszukujmy sie, ze tak nie jest. Ja to robie dla wlasnych ambicji - musze sie przed wami tlumaczyc? Poluzujcie sie troszke co niektorzy, bo nie mowie tu o wszystkich, poza kilkoma nickami reszta ma klase i ich posty sa pomocne ;).
ayayay
Nowicjusz
 
Posty: 12
Auto: Ford 1998 1,9 benzo 115kucy

09 Lis 2011, 19:51

To chyba ty sie powinienes trochę bardziej wyluzowac,bo po postach widac ze ty masz najwiekszą pianę :D
W moich żyłach etylina,zamiast serca turbina :D
vwmaniak
Zaawansowany
Awatar użytkownika
 
Posty: 806
Miejscowość: Za górami za lasami ;)

09 Lis 2011, 19:57

Jak mieszkasz w Amsterdamie, to nie licz, że "latarnianka" poleci na coś uboższego niż Audi A5 albo Mercedesa CLS. A zastanawiasz się nad jakimiś schrotami.

A jak chcesz zrobić na jakiejś wrażenie, to wykuj wymagającą trasę (dla kierowcy, nie dla auta), załap się na patrol policji i mu zwiej ;P Nic trudnego, jeśli będziesz mieć na zapas kilka "planów B" i dziupli. Chyba, że w tym Twoim Amsterdamie wszyscy gliniarze zasuwają Lancerami Evo X..
LOTnick
Aktywny
Awatar użytkownika
 
Posty: 253
Zdjęcia: 2
Auto: Ford Focus II 1.6 100KM

09 Lis 2011, 20:07

LOTnick to nie tak, tu nie jezdza same super wozy ;) Tez mi sie tak wydawalo jeszze zanim do Londynu wylecialem, bo tu tez troche mieszkalem i pojawi sie czasem jakies Lambo, ale ogolnie ludzie jezdza normalnymi samochodami - jak w polsce. Wiecej jest kabrioletow, typu wspomniane wczesniej Z3, Z4, SLK itd, ale nie tak jak moze sie wam wydawac. Dalej, ja nie licze, ze wyroznie sie autem za 5tys euro, mi chodzi o to, zeby byl on po prostu ciekawy, jestem indywidualista. Nie chodzi mi, ze podjade pod club w Becie e36 i zaraz wszystkie moje hehe ;) Chodzi po prostu o auto, ktore bedzie jakos bardziej do mnie pasowalo i bylo w miare nieprzecietne. Wy nie rozumiecie do konca przeslania...
ayayay
Nowicjusz
 
Posty: 12
Auto: Ford 1998 1,9 benzo 115kucy
 
cron