Jakie auto na pierwsze?:)

Jakie auto na pierwsze?:)

09 Gru 2016, 21:25

Hej, niedługo kupuję swoje pierwsze auto, tylko jeszcze nie wiem jakie
mój budżet to 10 tys złotych
mam na oku bmw e36 no i rozważam też nad: opel astra 2, honda civic 6, volkswagen polo 3
wiele osob mowi mi ze e36 jest juz za stare, wymeczone przez mlodych i zebym rozgladala sie za czyms nowszym na pierwsze itp..o astrze mówią że rdza je bierze a o civicu ze duzo oleju pije i tez wymeczone przez mlodych. jeździłam polówką (rocznik 1996) no i jakoś źle mi się jeździło nie mogłam wyczuc tego autka, a teraz jeżdżę e46 no i ją prowadzi mi się bardzo dobrze (rocznik 2003) i jeszcze pytanie mam takie, czy to wlasnie zalezy od tego ze starsze to sie gorzej jezdzi?
autko chcę na jakiś okres czasu poł roku/rok, chcę się nauczyc jeździć, a poźniej przejść na e46 :P
byłabym bardzo wdzięczna jeśli by mi ktoś doradził no i ewentualnie napisać mi na co sobie mogę pozwolić z takim budżetem (jakie wyposażenie, silnik, żeby się to jakoś prezentowało, było zadbane)
na ilości koni mi nie zależy
często jeżdżę w dalekie trasy
aha i jeszcze czy dostałabym coś w automacie za tą cene?
(im nowsze tym lepiej)
dziękuję za pomoc z góry :) !
bunbun
Obserwowany

Auto: Jeszcze nie posiadam

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Drużyna Zetros - ciężko pracuje na terenie kopalni KWB Turów Drużyna Zetros - ciężko pracuje na terenie kopalni KWB Turów
    Bohaterów jest pięciu. Dwa Zetrosy 4x4 zabudowane cysternami firmy Celtech, dowożące olej napędowy pracującym w terenie maszynom i urządzeniom kopalnianym. Kolejny Zetro w konfiguracji 6x6 to pomoc techniczna z zamontowaną ...
    Toyota Corolla TE27 (1972–1974) Toyota Corolla TE27 (1972–1974)
    To właśnie od niej zaczyna się wielka przygoda Corolli ze sportem. Pod maską lekkiego, ważącego zaledwie 855 kg nadwozia coupe ówczesnej Corolli TE27 zamontowano 115-konny silnik DOHC z Celiki. Ta wersja trafiła do ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Renault Duster Oroch, deska rozdzielcza
      Skoda Fabia RS
      Tuning Show
      Mitsubishi i-MiEV 100% elektryczny samochód, Izabella Miko