JAKIE AUTO NA TAKSOWKE

Re: JAKIE AUTO NA TAKSOWKE

22 Wrz 2013, 20:05

Pozwólcie Panowie, że sie podłacze. Też chce kupić jakieś auto na taxi a mianowicie myslałem o mercedesie w111 skrzydlaku. Wiem ze to stary samochod ale mysle ze mialby wziecie. Nie chce jezdzic w korporacji tylko na początek sprobowac tak troche na dziko samemu moze narazie tylko na weekendy. moglbym go kupic troche w gorszym stanie. Umiem pomalowac samochod, brat jest tapicerem wiec poradzilby sobie ze srodkiem. Jesli chodzi o mechanike to musialbym sie wspierac mechanikami. Myslicie ze taka mala atrakcja mialaby miejsce bytu w 120tys miescie? Czy sa jakies ograniczenia co do rocznika w taxi?
bejca320
Obserwowany

Zdjęcia: 0
Prawo jazdy od: 01 04 2009
Auto: mercedes
Paliwo: Diesel
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1966

Re: JAKIE AUTO NA TAKSOWKE

23 Wrz 2013, 07:13

Mieszkałem w mieście około 100 tys. i wg mnie nie ma sensu.
Co innego np. Warszawa, Wrocław.
matiit
Początkujący
Awatar użytkownika

Miejscowość: Wrocław
Prawo jazdy od: 01 05 2010
Przebieg/rok: 20tys. km
Auto: BMW e39
Silnik: m52b28
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Automatyczna
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Sposoby na zmniejszenie kosztów ubezpieczenia samochodu Sposoby na zmniejszenie kosztów ubezpieczenia samochodu
    Niestety koszty ubezpieczenia samochodu wciąż rosną. Zindywidualizowany sposób liczenia składki oraz zwiększające się sumy wypłaconych odszkodowań dają się we znaki właścicielom samochodów, nawet tym bezszkodowym. ...
    Bieżnikowanie opon - nie tylko w czasie kryzysu Bieżnikowanie opon - nie tylko w czasie kryzysu
    Rok 2011 był dla polskich bieżnikowni bardzo dobry. Wszystkie zakłady bieżnikujące opony odczuły zwiększony popyt na opony bieżnikowane zwłaszcza w drugiej połowie roku. Tendencja wzrostowa widoczna też była w pierwszych ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006